Survivor’da 1. eleme adayı kim oldu? 24 Nisan Survivor 2021’de eleme adayı kim seçildi?

Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı bu akşam belirlendi. Survivor’ın 76. Bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Müthiş mücadelede dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için ada konseyi toplandı. 24 Nisan Survivor 2021’de yapılan ada oylamasında iki isim öne çıktı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu? İşte ada konseyi detayları…

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2021 00:49
Değiştirme Tarihi: 25.04.2021 00:49
Survivor’da 1. eleme adayı kim oldu? 24 Nisan Survivor 2021’de eleme adayı kim seçildi?

Sevilen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler 16. haftasının ilk eleme adayı belli oldu. Survivor’ın 24 Nisan Cumartesi bölümünde takımlar dokunulmazlık mücadelesi verdi. Müthiş mücadeleden galip ayrılan Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımı, ada konseyinde oylama ile gitme adayını belirledi. İki yarışmacı arasında eleme adayını son oy ile belli oldu. İşte Survivor’da haftanın ilk eleme adayı…

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021’de dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımından yapılan oylamada Dora ile Aleyna Çalışkan isimleri en çok adı yazılan yarışmacılar oldu. Son oya göre ismi dört kere yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Ünlüler takımı, Çağrı’nın zorunlu vedası, Merve’nin sakatlığı nedeniyle oyuna beş kişi ile çıktı. İsmail Balaban’ın cezasının bittiği oyunda parkur su kaydırağı ile başlıyordu. Birçok denge engelini aşan yarışmacılar, finalde sürünme engelini geçtikten sonra altı sembolü düşürmeye çalıştı. Yüksek tempoda geçen oyunda Ünlüler takımı, bir ara skoru 6-3 yaptı. Gönüllüler takımı, sonrasındaki karşılaşmalarda üstünlüğü ele geçirdi ve skoru 8-8 yaptılar. Sonraki karşılaşmalarda Batuhan, Dora’yı yenerken Melis de Ayşe karşısında galip geldi. Böylece Survivor’da 10-8 skorla dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de market oyunu parkuruna takımlardan ikişer kişi çıktı. Bir kişi atıcı idi ve kulede arkadaşını yönlendiriyordu. Aşağıda olan yarışmacı gözleri bağlı şeklinde arkadaşının yönlendirmesi ile parkurdaki engelleri aşmaya topların olduğu torbaları toplamaya çalıştı. Günün sonunda Survivor’da market oyununu 7-3 skorla Ünlüler takımı kazandı.

Market oyununu kazanan Ünlüler takımı; nohut, soğan, sarımsak, domates, zeytinyağı içeren erzak paketini kamplarına götürebilecek.