Survivor’da 1. eleme adayı kim oldu? 22 Ocak Survivor’da sürgün adasına kim gitti? Kimler dokunulmaz oldu?

Survivor’da ilk eleme adayı belli oldu. Survivor 2022 All Star’da ikinci haftanın ilk dokunulmazlık oyunu büyük mücadele içinde geçti. Kıran kırana geçen çekişmede kazanan Gönüllüler takımı oldu. Kaybeden Ünlüler takımında performans birincileri bireysel dokunulmazlık elde etti ve potadan kurtuldu. Peki, Survivor’da 1. eleme adayı kim oldu, sürgün adasına kim gitti?

Yayınlanma Tarihi: 23.01.2022 00:17
Değiştirme Tarihi: 23.01.2022 00:54

Nefes kesen mücadeleleri ile ekran başına kilitleyen Survivor 2022 All Star’da bu akşam haftanın ilk gitme adayı belli oldu. Yedek yarışmacıların takımlara katıldığı 1. Dokunulmazlık oyununda baştan sona kadar kıyasıya bir mücadele yaşandı. Survivor’ın 22 Ocak Cumartesi bölümünde dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında performanslarına göre bireysel dokunulmazlık kazanan iki yarışmacı açıklandı. Peki, bu akşam Survivor’da potaya kim girdi? Survivor 1. Eleme adayı kim oldu? Sürgün adasına kim gitti? İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor All Star’da değişen eleme sistemine göre haftada üç dokunulmazlık oyunu oynanacak. Oyunu kaybeden takım için toplanacak konsey öncesinde son beş oyun gününe göre performans birincileri kadın ve erkek yarışmacılar açıklanacak. Bu yarışmacılar, ada konseyinde bireysel dokunulmazlık kazanacak. Bu akşam, Ünlüler takımı performans birincileri Merve Aydın ve Batuhan, dokunulmazlık kazandı ve oylamada isimleri yazılmadı. Oylamada bu iki isimle birlikte sakatlıkları nedeniyle Adem Kılıçcı ve Aycan, oylama dışında tutuldu. Verilen oyların sayımı sonrasında eleme potasına giden Mert oldu.