Survivor’da 1. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 24 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım aldı?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım bu akşam belli oldu. Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlığın ilk ayağını kazanmak için kıyasıya bir mücadeleye girişti. 24 Nisan Cumartesi Survivor 2021’de İsmail Balaban’ın cezasının bittiği ve oynadığı dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Peki, bu akşam Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 24.04.2021 23:38
Değiştirme Tarihi: 24.04.2021 23:38
Survivor’da 1. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 24 Nisan Survivor 2021’de dokunulmazlığı hangi takım aldı?

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor’ın 76. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyununda nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. İsmail Balaban’ın cezasının bittiği ilk dokunulmazlık oyununda müthiş rekabette kazanan takım, ada konseyine rahat bir şekilde girmenin sevincini yaşadı. 24 Nisan Cumartesi Survivor 2021 1. Dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda seçimi yapacak takım belirlemek için oynanan avantaj oyununa Batuhan-Melis ve Berkay-Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Atışlara neredeyse aynı anda başlayan Berkay ile Batuhan arasında müthiş bir mücadele vardı. Son birer sembollerini devirmek için defalarca atış yaptılar. Son sembolü ilk deviren Berkay oldu ve seçim avantajını Gönüllülere kazandırdı.

SURVİVOR’DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Ünlüler takımı, Çağrı’nın zorunlu vedası, Merve’nin sakatlığı nedeniyle oyuna beş kişi ile çıktı. İsmail Balaban’ın cezasının bittiği oyunda parkur su kaydırağı ile başlıyordu. Birçok denge engelini aşan yarışmacılar, finalde sürünme engelini geçtikten sonra altı sembolü düşürmeye çalıştı. Yüksek tempoda geçen oyunda Ünlüler takımı, bir ara skoru 6-3 yaptı. Gönüllüler takımı, sonrasındaki karşılaşmalarda üstünlüğü ele geçirdi ve skoru 8-8 yaptılar. Sonraki karşılaşmalarda Batuhan, Dora’yı yenerken Melis de Ayşe karşısında galip geldi. Böylece Survivor’da 10-8 skorla dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de market oyunu parkuruna takımlardan ikişer kişi çıktı. Bir kişi atıcı idi ve kulede arkadaşını yönlendiriyordu. Aşağıda olan yarışmacı gözleri bağlı şeklinde arkadaşının yönlendirmesi ile parkurdaki engelleri aşmaya topların olduğu torbaları toplamaya çalıştı. Günün sonunda Survivor’da market oyununu 7-3 skorla Ünlüler takımı kazandı.

Market oyununu kazanan Ünlüler takımı; nohut, soğan, sarımsak, domates, zeytinyağı içeren erzak paketini kamplarına götürebilecek.