Survivor’da 1. dokunulmazlığı kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 16 Ocak Survivor 2021 dokunulmazlık oyunu

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam müthiş bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. 16 Ocak 2021 Survivor yeni bölümde güce dayalı dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Ada konseyinde bir eleme adayı çıkarmak istemeyen iki takımın zorlu mücadelesinde kazanan takım rahat bir nefes aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? İşte Survivor 2021 dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 23:47
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 23:47
Survivor’da 1. dokunulmazlığı kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? 16 Ocak Survivor 2021 dokunulmazlık oyunu

Fenomen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışması TV8 ekranlarında tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu akşam, Survivor 6. bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Market oyunu sonrasında Ünlüler ile Gönüllüler, yarışmanın zorlu bir parkuruna çıktı. Tamamen güce dayalı oyunda nefesler tutuldu ve yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak, eleme potasına girmemek için yarıştı. Günün sonunda ise dokunulmazlığı kazanan takım, ada konseyine rahat bir şekilde girebilecek olmanın sevincini yaşadı. Peki, Survivor’da kim kazandı? 16 Ocak Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, büyük bir mekanizmanın iki ucundan tutarak rakibini itmeye çalıştı. Sayıyı almak için belli noktada olan su dolu kovanın devrilmesi gerekiyordu. İki dakika içinde kazanan olmaz ise berabere bitmiş sayıldı. Oyunda ağırlığını koyan takım Gönüllüler oldu ve skoru 4-0 yaptı. Nefes kesen mücadelede geriden gelen Ünlüler takımı skoru 8-6’ya getirmeyi başardı. Fakat Gönüllüler, skor avantajını iyi kullandı ve son oyunlarda rakibine fırsat vermedi. Kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlık sembolünü kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da günün ilk oyunu market oyunu idi. İki takım da bir haftalık erzakı kazanmak için mücadele etti. Nefes kesen mücadelelerin yaşandığı oyunda skor 9-9’a geldi. Bundan dolayı bayrak yarışına çıkıldı. Son oyunda atışlarda daha başarılı olan Ünlüler oldu ve market oyununu kazandı.