Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında? Survivor All Star’a yedeklerden katılan Yunu Emre Özden biyografisi

Survivor Yunus Emre Özden kimdir günün merak konusu oldu. Survivor All Star yeni bölümde dokunulmazlık oyunu öncesinde yarışmaya katılan yedekler dikkat çekti. Bu yarışmacılardan birisi de 2020 sezonunda yarışan Yunus Emre Özden. Peki, Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 21:31
Değiştirme Tarihi: 22.01.2022 21:00
Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında? Survivor All Star’a yedeklerden katılan Yunu Emre Özden biyografisi

TV8’in sevilen ve çok izlenen yarışması Survivor All Star’a bu hafta dört yarışmacı katıldı. Büyük ilgiyle takip edilen yarışmanın yeni bölüm fragmanı ile bu yedek yarışmacılar belli oldu. 2020 sezonunda mücadele eden Survivor Yunus Emre Özden, All Star 2022'de Gönüllüler takımında bir kez daha boy gösterecek. Survivor izleyicileri, yarışmacıya dair bilgileri internette sorgulamaya başladı. İşte Survivor Yunus Emre Özden biyografisi…

SURVİVOR YUNUS EMRE KİMDİR?

Survivor Yunus Emre, 29 Mart 1993 tarihinden İstanbul/Silivri’de doğdu. Hala Silivri’de ikamet eden yarışmacı, 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden Yunus Emre, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düşmeyi başarmış.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karatecilerle yaptığı antrenmanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019’da Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu ifade ediyor.

MMA federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olduğunu söyleyen Yunus Emre, MMA'nın kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu düşünüyor.