Survivor Yiğit Poyraz kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Survivor Yiğit Poyraz mesleği ve kariyeri 

2021 Survivor yarışmacı kadrosunda yer alan Yiğit Poyraz, gönüllüler takımındaki performansıyla dikkat çekiyor. TV8 ekranlarında Survivor takip eden izleyiciler ise Survivor Yiğit Poyraz ile ilgili bilgileri merak ediyor. Somer Şef ile birlikte Avustralya'da 1 yıl çalıştığını belirten Yiğit Poyraz için internette; Yiğit Poyraz kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi okulları bitirdi? Yiğit Poyraz hangi lise, üniversite mezunu, boyu kaç? gibi aratmalar yapıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 14:04
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 14:04
Survivor Yiğit Poyraz kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Survivor Yiğit Poyraz mesleği ve kariyeri 

Yiğit Poyraz kimdir? Bu sorunun yanıtını, Survivor izleyicileri tarafından yakından merak ediliyor. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler kadrosunda yer alan Survivor Yiğit Poyraz, performansıyla konuşulmaya başlandı. Sosyal medyada da gündem olan Yiğit Poyraz, 2021 Survivor izleyicileri tarafından internette aratılıyor. Peki Survivor Yiğit kimdir, kaç yaşında?

Haber ile ilgili metin girin!.

YİĞİT POYRAZ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? HANGİ OKULDAN MEZUN OLDU?

Survivor Yiğit Poyraz 26 Aralık 1994'te İzmir'de doğmuştur. Yiğit Poyraz 27 yaşındadır. Çocukluğunu Bodrum'da geçiren ve burada büyüyen Yiğit Poyraz, Türkiye'nin sayılı eğitim kurumlarından biri olan Robert Kolej'de yatılı olarak okumuştur. Bu nedenle de İstanbul'a yerleşen Survivor Yiğit, 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümüne girmiştir. Üniversitenin üçüncü senesinde Avustralya'ya değişim öğrencisi olarak giden ve 1 yıl University Sydney'de öğrenim gören Yiğit Poyraz, burada MasterChef Türkiye'nin sevilen şefi Somer Sivrioğlu'nun restoranında çalışıyor. 

SURVIVOR YİĞİT POYRAZ MESLEĞİ NE? HANGİ SPORLA UĞRAŞTI? BOYU KAÇ

Boğaziçi'nde işletme okuyan Survivor Yiğit Poyraz, ABD'li markaların çoğunlukta yer aldığı firmalarda tekstil mümessili olarak çalıştı. 8 yaşındandan bu yana basketbol ile ilgilendiği bilinen Yiğit Poyraz, en büyük tutkusunun ise Survivor olduğunu ifade ediyor. Öte yandan boyu ve kilosu da merak edilen Yiğit Poyraz'ın 78 kilo ve 1.80 boyunda olduğu belirtiliyor. Basketbolla da ilgilenen Yiğit Poyraz, öte yandan personal trainer'lık yapıyor ve fitness ile de ilgileniyor. 

SURVIVOR YİĞT POYRAZ INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor, yarışmaya katılan isimlere aynı zamanda büyük de bir popülerlik kazandırıyor. Yarışmacılar, Survivor'da yarıştıkları süre boyunca sosyal medya kullanıcıları tarafından yakından takip ediliyor. O isimlerden biri olan Yiğit Poyraz için de, Survivor Yiğit Poyraz Instagram'ı var mı gibi sorular aratılıyor internette. Survivor Yiğit Poyraz instagram hesabı: yigitpoyrazz'dır