Survivor Yiğit kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021’den elenen Yiğit Oruçoğlu kimdir?

Survivor Yiğit, yarışmaya veda etti. Yaklaşık 10 gün önce yarışmaya dahil olan Yiğit'in Survivor macerası kısa sürdü. Survivor 2021’e yedeklerden gelerek Ünlüler takımına katılan Yiğit Oruçoğlu, bu akşam eleme konseyi öncesinde internette araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Yiğit kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 24.02.2021 00:28
Değiştirme Tarihi: 24.02.2021 00:29
Survivor Yiğit kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021’den elenen Yiğit Oruçoğlu kimdir?

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor Türkiye’de bu akşam yarışmaya veda eden isim Yiğit Oruçoğlu oldu. Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı Ünlüler takımına yedeklerden katılan Yiğit olmuştu. Bu akşam açıklanan SMS sıralamasına göre eleme adayları arasında en az oyu alan Survivor Yiğit, yarışmaya yaklaşık 10 gün önce katılmıştı. Peki, Survivor Yiğit Oruçoğlu kimdir? İşte Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu hakkında merak edilenler…

SURVİVOR YİĞİT ORUÇOĞLU KİMDİR?

Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 tarihinde İstanbul/Kadıköy’de doğdu. İstanbul’da yaşayan Yiğit Oruçoğlu, aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincanlıdır. Doğuş Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okumakta olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağından bahsediyor.

HANGİ SPORLARLA İLGİLENİYOR?

Yiğit Oruçoğlu, 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporu ile ve daha sonrasında 5 sene basketbolda birçok müsabakada yer almıştır. Şu an aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcu, Survivor’a oldukça kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor. Henüz öğrenci olan Yiğit Oruçoğlu’nun medeni hali bekardır.

YİĞİT ORUÇOĞLU’NUN BOYU KAÇ?

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmacıları arasına katılan Yiğit Oruçoğlu, izleyiciler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. 1.87 boyunda olan Yiğit Oruçoğlu 84 kilodur.

YİĞİT ORUÇOĞLU’NUN INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 ünlüler takımına yedek yarışmacılar arasından katılan Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram Instagram adresi :yigitorucoglu’dur.