Survivor Yiğit kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021’de ilk eleme adayı Yiğit Oruçoğlu oldu.

Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı Ünlüler takımından Yiğit oldu. Geçtiğimiz hafta Survivor’a yedeklerden katılan Yiğit Oruçoğlu, Ünlüler takımında mücadele ediyor. Bu akşam dokunulmazlığı kaybeden takımda eleme adayı olması ile birlikte yarışmacı hakkında sorgulanma arttı. Peki, Survivor Yiğit kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 21.02.2021 00:38
Değiştirme Tarihi: 21.02.2021 00:38
Survivor Yiğit kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021’de ilk eleme adayı Yiğit Oruçoğlu oldu.

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de haftanın ilk eleme adayı belirlendi. Survivor’a yedeklerden gelip 10 gün önce Ünlüler katılan Yiğit Oruçoğlu, arkadaşları tarafından eleme potasına gönderildi. 21 yaşındaki yarışmacı, eleme adayı olması ile izleyiciler tarafından Survivor Yiğit kimdir, kaç yaşında, nereli soruları ile araştırılmaya başlandı. Survivor Yiğit Oruçoğlu hakkında merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

SURVİVOR YİĞİT ORUÇOĞLU KİMDİR?

Yiğit Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 tarihinde İstanbul/Kadıköy’de doğdu. İstanbul’da yaşayan Yiğit Oruçoğlu, aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincanlıdır. Doğuş Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okumakta olan Yiğit Oruçoğlu, Survivor’a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğinden ve yarışmada elinden gelenin en iyisini yapacağından bahsediyor.

Yiğit Oruçoğlu, 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporu ile ve daha sonrasında 5 sene basketbolda birçok müsabakada yer almıştır. Şu an aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcu, Survivor’a oldukça kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor. Henüz öğrenci olan Yiğit Oruçoğlu’nun medeni hali bekardır.

YİĞİT ORUÇOĞLU’NUN BOYU KAÇ?

Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmacıları arasına katılan Yiğit Oruçoğlu, izleyiciler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. 1.87 boyunda olan Yiğit Oruçoğlu 84 kilodur.

YİĞİT ORUÇOĞLU’NUN INSTAGRAM ADRESİ NE?

Survivor 2021 ünlüler takımına yedek yarışmacılar arasından katılan Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram Instagram adresi :yigitorucoglu’dur.