Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 01.05.2020

Survivor ünlüler takımından Sercan, Aycan ve Aşkım'ın ilginç oyunu | TV'de YOK

Survivor Aycan, Sercan ve Aşkım'ın ateş başında oynadıkları oyun dikkat çekti. El ve göz koordinasyonu gerektiren bu oyunda Sercan; Aşkım ile Aycan'a nasıl yapmaları gerektiğini uygulamalı şekilde anlattı. İki isim, Sercan'ın gösterdiklerini yapmaya çalışırken ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. İşte Survivor Sercan, Aycan ve Aşkım'ın ilk kez acunn.com'da yayınlanan o görüntüleri...Survivor yarışmacıları, açlık ve parkur stresinden biraz olsun uzaklaşmak ve kamp hayatını biraz daha eğlenceli hale getirmek için fırsatlar yaratmaya çalışıyor. Ünlüler takımı yarışmacılarından Sercan, Aşkım ve Aycan'da bu isimlerden birkaçı... Üç yarışmacı, akşam saatlerinde ateş başında ilginç bir oyun oynadı. Sercan'ın Aycan ve Aşkım'a anlattığı, bu iki Survivor yarışmacısının da uygulamaya çalıştığı oyun sırasında güldüren görüntüler ortaya çıktı. 

Survivor bu hafta neler yaşandı? 

Survivor’da Salı akşamı kritik bir eleme konseyi yapıldı. Ondan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış ise Ardahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Aycan

2. Mert

3. Elif

4. Sercan

5. Yunus Emre

6. Ersin

7. Aşkım

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Nisa

4. Evrim

5. Yasin

6. Berkan

7. Ardahan

8. Gizem