Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 01.05.2020

Survivor TV'de YOK | Ünlüler takımında salıncak mutluluğu: Ersin önce eğlendi sonra çığlık attı

Survivor'da artık her hafta takımlara birer görev veriliyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz hafta, takımlara salıncak yapma görevi verilmişti. Ünlüler takımı yaptıkları bu salıncakta doyasıya eğlenmeyi de ihmal etmedi. Elif ile Aycan'ın Ersin'i hızlı şekilde salladığı anlarda Ersin bir yandan gülüp eğlendi bir yandan da korkup çığlık attı. İşte ilk kez acunn.com'da yayınlanan o görüntüler...Genellikle parkurlardaki mücadeleleriyle ekranlara damga vuran Survivor yarışmacıları, fırsat buldukça eğlenmeyi da ihmal etmiyor. Televizyonda yayınlanmayan ve ilk ke acunn.com'da izleyeceğiniz bu görüntüler sizleri epey güldürecek. 

Survivor'da Acun Ilıcalı tarafından açıklanan ve her hafta kazanan takıma önemli ödüllerin verildiği görevlerden biri en iyi salıncağı yapma görevi olmuştu. Ünlüler ve gönüllüle takımı Survivor'da en iyi salıncağı yapmak için büyük mücadele vermişti. 

Ünlüler takımı, yaptıkları bu salıncakta eğlenceli vakit geçirmekten de geri kalmadı. ELif Gören ve Aycan Yanaç, takım arkadaşlarından Ersin Korkut'u yaptıkları bu salıncakta doyasıya salladı. Ortaya da kahkaha attıran görüntüler çıktı. 


Survivor bu hafta neler yaşandı? 

Survivor’da Salı akşamı kritik bir eleme konseyi yapıldı. Ondan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış ise Ardahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Aycan

2. Mert

3. Elif

4. Sercan

5. Yunus Emre

6. Ersin

7. Aşkım

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Nisa

4. Evrim

5. Yasin

6. Berkan

7. Ardahan

8. Gizem

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 60. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi verdi. Oyunda üçer kişi parkura çıktı. Bir kişi atıcı olarak salıncakta otururken bir kişi salıncağı sallama, diğeri ise atıcıya topu getirme görevini yaptı. Üç topu kafese geçiren kişi sayıyı aldığı iletişim oyununda Ünlüler 4-0 öne geçmeyi başardı. Sonrasında Gönüllülerin art arda sayıları geldi ve 5-4 öne geçtiler. Oyunda karşılıklı olarak alınan oyunlar sonrasında skor 8-8’e geldi. Survivor 2020’de inanılmaz bir mücadele sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak oyunu kazanmayı başardı.