Yayınlanma Tarihi: 10.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 10.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 9 Mayıs - 88. bölüm - Haftanın 2. eleme adayı belli oldu

Survivor Türkiye 2021'de 18. haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda Batuhan eleme adayı olmuştu. 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım aday çıkarmak için konseye geldi. İşte en çok oyu alan isim...Survivor 2021'de bu akşam kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım Kırmızı takım oldu. Ada konseyinde ise dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, seyirci oylaması sonrasında ada oylamasına geçti. Ve ismi en çok yazılan yarışmacı, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı oldu.

SURVİVOR'DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2021'de heyecan dorukta. Survivor'da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. 88. bölümde oynanan dokunulmazlığı kazanan 10-6 skorla Kırmızı takım oldu. Böylece dokunulmazlıkta eşitliği sağladı.

Survivor'ın 9 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelen yeni bölümünde ada konseyi, dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım için toplandı. Ada konseyi Mavi takım için seyirci oylaması ile başladı. Sonrasında önce Batuhan ile Poyraz arasındaki gerginlik gündeme geldi. İki taraf da söz alarak görüşlerini dile getirdi. Ortamda tansiyonun çok yükselmesi ile Acun Ilıcalı araya girmek zorunda kaldı. Acun Ilıcalı, Mavi takımdan Dora ve Poyraz'ın belaltı vurduğunu söylerek onları uyardı.

Survivor Türkiye'de tartışmalar sonrasında ada oylamasına geçildi. Kırmızı takımın strateji yaparak Batuhan'ı eleme adayı çıkarmıştı. Bu akşam, Survivor'da Mavi takım da aynı şekilde bir strateji yaptı ve Poyraz'ı ikinci eleme adayı olarak potaya soktu. Şimdi gözler Salı günü yapılacak eleme konseyinde. SMS birincileri kimler olacak, kimi söyleyecek? Survivor'da bu hafta kim elenecek? Çeyrek finale kimler kalacak? Oldukça merak edilen soruların cevapları Salı günü belli olacak...