Yayınlanma Tarihi: 09.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 09.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 9 Mayıs - 88. bölüm - Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 18. haftanın 2. dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana geçen o mücadeleler ve kazanan takım...Survivor 2021'de bu akşam nefes kesen bir dokunulmazlık mücadelesi verildi. Çeyrek final öncesi yapılacak son elemede bir yarışmacının kaderini bu dokunulmazlık oyunu belirleyecekti. Mavi takım ve Kırmızı takım, dokunulmazlığı kazanmak için güçlerini sonuna kadar zorladı. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan takım da ada konseyinde eleme adayı çıkarmayacak olmanın sevinci vardı.

SURVİVOR'DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle izlenen Survivor 2021'de 2. dokunulmazlık mücadelesi büyük heyecan yarattı. Survivor'da çeyrek finale kalacak on isimi belirleyecek eleme bu hafta yapılacak. Bu elemede kimlerin potada olacağı ikinci dokunulmazlık oyununa bağlıydı. 9 Mayıs Survivor 2021 yeni bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyundan önce bayrak yarışını kazanan Kırmızı takım, seçim avantajını elde etti.

Survivor 88. bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu parkuru uzun ve zorlu idi. Parkura ellerinde tahta ile başlayan yarışmacılar, yol üzerinde boşluklara yerleştirip bitirmeye çalıştı. Finalde ise beş halka atışı yapılması gerekiyordu. Oyuna iyi başlayan Kırmızı takım oldu ve 3-0 öne geçti.

İkinci dokunulmazlık oyununda Kırmızı takım, Mavi takıma karşı üstünlüğünü oyunun sonuna kadar korumayı başardı. Müthiş bir mücadele içinde geçen dokunulmazlık oyununu, 10-6 skorla Kırmızı takım kazandı.