Yayınlanma Tarihi: 09.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 09.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 8 Haziran - 114. Bölüm | Survivor'dan kim elendi?

Survivor Türkiye 2021'de 23. haftanın eleme konseyi nefesleri kesti. Aleyna, Ayşe ve Steven'ın aday olduğu gecede elenen kim oldu? İşte rakiplerinden daha az oy alarak adaya veda eden isim...Sezon başından beri büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de elenen isim bu akşam belli oldu. Survivor Türkiye'de bu hafta başlayan bireysel dokunulmazlık oyunları ile birlikte üç eleme adayı çıktı. Haftanın eleme adayları olan Aleyna, Steven ve Ayşe arasında en az SMS oyu alan yarışmacı, Survivor'dan elendi.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Ekranların en çok izlenen yapımı Survivor Türkiye'de 2021 sezonu her geçen artan heyecanıyla finaline yaklaşıyor. Survivor 2021'de son sekize kalan yarışmacılar, bu hafta bireysel dokunulmazlık oyunu için müthiş mücadeleler ortaya koydu. Oynanan üç dokunulmazlık oyunlarından ilkini Poyraz, ikincisini Berkay, üçüncüsünü İsmail kazandı.

Survivor 2021'de dokunulmazlığı kazanan yarışmacılar, aynı akşam toplanan ada konseyinde eleme adayını söyledi. Poyraz, ilk eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu'nu söyledi. Berkay ise güçlü bir rakip olarak gördüğü Steven'ı eleme adayı çıkardı. İsmail Balaban ise son eleme adayı olarak Ayşe'yi söyledi.

Survivor Türkiye'de 23. haftanın eleme adayları; Aleyna Kalaycıoğlu, Steven  ve Ayşe oldu. Bu isimler için Pazartesi günü SMS halk oylaması yapıldı. 8 Haziran Salı günü ekrana gelen Survivor veda konseyinde bu üç isim arasında en az oyu alan yarışmacı açıklandı. Rakiplerine göre daha az oy alarak Survivor 2021 hayallerine veda eden Steven Salam oldu.