Yayınlanma Tarihi: 08.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 08.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 8 Haziran - 114. Bölüm | Performans oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 23. haftanın sembol oyunu oynandı. Kadınlar ile erkeklerin birlikte oynadığı oyun kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. İşte sembol oyununu kazanan isim..Sevilen yarışma Survivor 2021'de bu akşam ilk olarak performans oyunu oynandı. Survivor Türkiye'de final mücadelesi veren sekiz yarışmacı, sembolü kazanmak için parkura çıktı ve sabit oynanan oyunda en uzun süre dengede kalmaya çalıştı. Sembolü kazanan isim, ayrıca ödülden üç arkadaşını da yararlanmasını sağlayacaktı. Müthiş bir heyecanın yaşandığı performans oyununda ödül ise çikolatalı bisküvili pasta idi.

SURVİVOR'DA PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de final için geri sayım başladı. Survivor Türkiye'nin 8 Haziran Salı bölümünde yarışmacılar, ilk olarak performans oyunu için parkura çıktı. Sezon başından beri kadın ve erkek yarışmacıların ayrı olarak oynadığı oyunda bu kural değişti. Yeni kuralla birlikte bugünden itibaren performans oyununda kadın ve erkek yarışmacılar aynı anda sembol için mücadele verecek.

Survivor 114. bölümde oynanan performans oyununda yarışmacılar, belirli noktalara basacağı denge mekanizmasını çıktı. Yarışmacılar, üzerlerinde sarkan ipleri tutarak dengede tutmaya çalıştı. Yarışmacılar, sunucu Murat Ceylan tarafından verilen komutları sırasıyla yerine getirip denge durmaya ve önlerindeki vazoyu düşürmemeye çalıştı.

Performans oyununda sembol şansını kaybeden ve ilk elenen isim Dora oldu. Sonrasında tek tek elenen yarışmacılar sonrasında son ikiye Steven ile İsmail oldu. Son direktifle pozisyonlarını değiştiren yarışmacılardan İsmail, dengesini kaybetti ve vazoyu düşürdü. Böylece, Survivor'da bu akşam sembolü kazanan isim Steven oldu. Sembolü kazanan Steven, ödül için Mavi takımdaki arkadaşlarını seçti.