Yayınlanma Tarihi: 09.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 09.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 8 Haziran - 114. Bölüm | İletişim oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 23. haftanın iletişim oyunu kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen oyular ve kazanan takım...Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2021'de bu akşam iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor Türkiye'de sevdikleriyle iletişim kurabilmek isteyen yarışmacılar, oyunda müthiş bir performans ortaya koydu. Günün sonunda iletişim oyununu kazanan takım, iki farklı anlamlı ödülü kazanmanın sevincini yaşadı.

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de son sekiz yarışmacı arasında şampiyonluk mücadelesi nefes kesmeye devam ediyor. Survivor Türkiye'nin 8 Haziran Salı bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım, iletişim oyununda karşılaştı.

Survivor'ın 114. bölümünde iletişim oyunu, deniz parkurunda oynandı. Epey yüksek bir noktada olan zipline engeli ile başlayan oyunda finalde atışlar kum torbası ile yapıldı. Yarışmacılar, kum torbası ile hedefi vurarak mekanizma ile sembolü devirmeye çalıştılar.

İletişim oyununda Mavi takım, oyun başında üstün olan takımdı. 3-1 geriye düşen Kırmızı takım ise aldıkları sayılar ile oyuna denge getirdi. Bu sırada İsmail Balaban'ın tansiyonu düşmesi ile rahatsızlanarak oyunu bırakmak zorunda kaldı.

İsmail'in çıkması sonrasında Mavi takım, üst üste sayılar almaya başladı. Rakibi ile arasındaki farkı açan Mavi takım, iletişim oyununu 10-4 skorla kazanan takım oldu. Oyunu kazanan Mavi takım yarışmacıları, Pazar günü Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından canlı yayın yapacak. Ve gelen sorulara cevap verecekler. Ayrıca, Türkiye'den gelen özel eşyalarla moral bulacaklar.