Yayınlanma Tarihi: 08.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 08.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 7 Haziran - 113. Bölüm | Haftanın 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor Türkiye 2021'de 23. haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail konseyde haftanın 3. eleme adayını seçti. İşte Survivor'da Steven ve Aleyna'nın ardından eleme adayı olan o isim...Her bölümü ayrı bir heyecanla takip edilen Survivor 2021'de haftanın eleme adayları belli oldu. Survivor Türkiye'de 23. haftada üç bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı ve dokunulmazlığı kazanan üç farklı yarışmacı, üç farklı eleme adayı söyledi.

SURVİVOR'DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ekranların fenomen yarışma programı Survivor Türkiye'de 2021 sezonu tüm heyecanıyla devam ediyor. Finale bir aydan kısa bir zamanın kaldığı Survivor 2021'de son sekize kalan isimler arasında mücadeleler nefes kesiyor. Bu hafta, Survivor 2021 yarışmacıları, dokunulmazlığı kazanmak için parkurda bireysel olarak yarıştı.

Haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyunu Cumartesi akşamı oynandı ve kazanan Poyraz oldu. Poyraz'ın potaya gönderdiği Aleyna Kalaycıoğlu, haftanın ilk eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay oldu ve ikinci eleme adayı olarak Steven'ı gösterdi.

Survivor'da haftanın dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Sekiz yarışmacı arasında bireysel dokunulmazlık mücadelesi sıralama turu ile başladı. Zamana karşı çıkılan parkurda en iyi dereceyi İsmail Balaban yaptı.

Sıralama turu sonrasında oluşan eşleşmelerde üstünlük Mavi takım yarışmacılarında idi. İlk turda kazanan isimler; Poyraz, Ayşe, İsmail ve Berkay oldu. Dört isim arasındaki eşleşme ile yarı finalde Poyraz - Berkay, İsmail - Ayşe şeklinde oldu. Rakiplerini yenen İsmail ile Berkay, günün finalistleri oldu.

Dokunulmazlık oyunu finalinde İsmail Balaban, Berkay'ı 5-1 yenerek sembolün sahibi oldu. Aynı zamanda ödülü de kazanan İsmail, takım arkadaşları ile birlikte villa ödülünün keyfini çıkardı. Survivor 2021'de bu akşam toplanan ada konseyinde İsmail Balaban, 3. eleme adayı olarak Ayşe'yi gösterdi.

Survivor'da üç bireysel dokunulmazlık oyunun sonrasında eleme potasına giren isimler belli oldu. Böylece, Survivor'da bu haftanın eleme adayları Aleyna Kalaycıoğlu, Steven ve Ayşe oldu. Bu üç aday için bu akşam SMS oylaması yapıldı. Bu oylamanın sonucunda en az oyu alan ve Survivor'dan elenen isim, Salı akşamı toplanacak konseyde açıklanacak.