Yayınlanma Tarihi: 08.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 08.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 7 Haziran - 113. Bölüm | Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 23. haftanın son dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki oyunu kim kazandı? İşte kıran kırana geçen mücadeleler ve oyunu kazanan isim...TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2021'de haftanın son bireysel dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Survivor Türkiye'de dokunulmazlığı kazanmak isteyen Mavi takım ve Kırmızı takım yarışmacıları arasında nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. Günün sonunda tüm rakiplerini yenerek dokunulmazlığın kolyesini alan isim, aynı zamanda seçtiği üç arkadaşıyla müthiş bir ödül kazandı.

SURVİVOR'DA 3. BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021'de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. İlgiyle takip edilen Survivor Türkiye'de 23. haftanın son bireysel dokunulmazlık oyunu mücadelesi nefes kesti. Survivor'ın 7 Haziran Pazartesi bölümünde dokunulmazlık oyunu sıralama turu ile başladı.

Zamana karşı oynanan tur sonucunda sıralama 1. İsmail, 2. Poyraz, 3. Berkay, 4. Ayşe, 5. Aleyna, 6. Dora, 7. Batuhan, 8. Steven şeklinde oldu. Bu sıralama sonucunda ilk turda İsmail - Steven, Berkay - Dora, Aleyna - Ayşe, Batuhan - Poyraz şeklinde oldu.

İlk turda rakiplerini yenen isimler; Poyraz, Ayşe, İsmail ve Berkay oldu. Yarı finalde İsmail ile Ayşe, Poyraz ile Batuhan eşleşti. Bu dörtlü arasındaki mücadelelerden galip çıkan İsmail ile Berkay, finalde karşı karşıya geldi.

Survivor'da dokunulmazlık oyunu finalinde İsmail Balaban, Berkay'ı 5-1 yenerek kolyenin sahibi oldu. İsmail, ödül için Kırmızı takımdaki üç arkadaşını seçti. Oyun sonrasında Kırmızı takım yarışmacıları, motorsikletlerle alınarak süper bir villaya gittiler. Burada güzel bir akşam yemeği yiyerek 2050'ler partisinde gönüllerince eğlendiler.