Yayınlanma Tarihi: 07.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 07.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 6 Mayıs - 86. bölüm - Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 18. haftanın ilk ödül oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Karışan takımların ilk kez karşılaştığı oyunu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana geçen mücadeleler ve oyunu kazanan takım...Survivor 2021'de sezonun en heyecanlı ödül oyunu bu akşam oynandı. Survivor'da takımların karıştırılması oluşan yeni takımlar ilk kez karşı karşıya geldi. Ünlüler Gönüllüler yerine geçen Kırmızı takım ve Mavi takım mücadelesi nefes kesti. Eski arkadaşların rakip olarak karşılaşmaları büyük ilgiyle izlendi. İşte Survivor 2021 ödül oyunu detayları...

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021'de yeni takımlar ilk kez karşı karşıya geldi. Ünlüler Gönüllüler takımları yerine karıştırılarak Mavi ve Kırmızı takım oluşturuldu. Survivor Türkiye'nin yeni takımları, 6 Mayıs Perşembe akşamı ilk kez ödül oyununda karşılaştı.

Oyunda özellikle merak edilen eski arkadaşların rakip olarak karşılaşmaları idi. Bu karşılaşmalarda Kırmızı takım yarışmacıları kazanan taraf oldu. İsmail, Sergen'i, Berkay Poyraz'ı, Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan, Ayşe'yi yenmeyi başardı.

Oyuna iyi başlayan Mavi takım 3-0 öne geçti. Kırmızı takım, sonraki üç karşılaşmayı kazanarak skoru dengeledi. Her iki takım da yeni takım, yeni hafta olarak ilk oyunu galibiyetle bitirmek istiyordu. Karşılıklı alınan sayılar ile skor 7-7'ye kadar dengede gitti. Mavi takım, skoru 9-7 yaptı. Fakat Kırmızı takım yine arayı kapattı ve oyunu bayrak yarışına götürdü.
Skor 9-9 iken bayrak yarışı için Kırmızı takım Aleyna Kalaycıoğlu ve Berkay'ı seçti. Mavi takım ise Merve ve Steven ikilisi ile parkura çıktı. Normal oyunda üç olan basket atışı bu oyunda beşe çıkarıldı. Finalde atışları Aleyna Kalaycıoğlu ve Merve yaptı. Başarılı atışları ile Aleyna, yeni takımına ödülü kazandırdı. Bu akşam, 10-9 skorla ödül oyununu kazanan Kırmızı takım oldu.