Yayınlanma Tarihi: 07.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 07.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 6 Mayıs - 86. bölüm - Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 18. hafta heyecanı başladı. Karışan yeni takımlar Anlat Bakalım oyununda karşılaşırken birbirinden eğlenceli anlar yaşandı. İşte oyunu kazanan takım...Survivor 2021'de 17. hafta yeni kurulan takımlar ile başladı. Mavi takım ve Kırmızı takım olarak kurulan takımlarda yeni yarışmacılar, yeni arkadaşları ile ilk defa Anlat Bakalım oyununa çıktı. Ortamın gerildiği anların olduğu Anlat Bakalım oyunu izleyenler keyifli vakit geçirdi. Survivor 2021 Anlat Bakalım oyununda yaşananlar...

SURVİVOR'DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de yeni takımlar ile mücadele bu akşam başladı. Survivor'da Ünlüler Gönüllüler takımları karıştırıldı. Ve yerine Mavi takım ile Kırmızı takım kuruldu. İlk olarak ödül oyununda karşılaşan bu iki takım, sonrasında Anlat Bakalım'da kozlarını paylaştı.

Survivor'ın 6 Mayıs 2021 tarihli bölümünde yeni takımlar Anlat Bakalım oyununda karşı karşıya geldi. Anlat Bakalım oyununda bir takımdan iki yarışmacı çıkıyor. Birisi yasaklı kelimeleri kullanmadan, el kol hareketleri ile yapmadan kelimeyi anlatmaya çalışıyor. Diğer yarışmacı ise verilen örnekler, tarifler ile kelimeyi bulmaya çalışıyor. Kısıtlı sürede en çok kelime bilen taraf, takımına sayıyı kazandırıyor.

Survivor 86. bölümde Anlat Bakalım oyununda yine kahkahalar havada uçuştu. Yarışmacıların kelimeyi anlatırken ya da bilmeye çalışırkenki halleri izleyenleri güldürdü. Survivor'ın bu eğlenceli oyununda istenmeyen bir tartışma yaşandı. İsmail, Mavi takımın dikkatini dağıttığını, kelimeyi bilmeye çalışırken güldüğünü söyleyerek sert sözler söyledi. Mavi takımdan da gelen karşılıklı cevaplar sonrasında sunucu Murat Ceylan araya girmek zorunda kaldı.

Anlat Bakalım oyunu altıda bitecekti. Skorda 5-5'lik beraberlik olunca en iyiler çıkarıldı. Mavi takım, Dora ve Poyraz ikilisi ile 8 kelime bildi. Kırmızı takım İsmail ve Batuhan ise 5 kelime bilebildi. Böylece Mavi takım, 6-5 skorla Anlat Bakalım oyununu bildi. Oyunu kazanan Mavi takım yarışmacıları, ikişer tane beyaz peynirli domatesli tost yeme hakkını kazandı.