Yayınlanma Tarihi: 07.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 07.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 6 Haziran - 112. Bölüm | Haftanın 2. eleme adayı belli oldu

Survivor Türkiye 2021'de 23. haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Poyraz, Aleyna'yı aday göstermişti. 2. dokunulmazlık oyununu ise Berkay kazandı ve 2. eleme adayını belirledi. İşte haftanın 2. eleme dayı...Survivor 2021'de haftanın ikinci eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor Türkiye'de yarışmacılar arasında bireysel mücadeleler başladı. Bu akşam, ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kazanan Berkay, ada konseyinde eleme adayı olan ismi açıkladı.

SURVİVOR'DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Her bölümü farklı bir heyecan yaşatan ve büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de dokunulmazlık oyunu sonrasında 2. eleme adayı belli oldu. Survivor Türkiye'de bireysel dokunulmazlık oyunu ilki dün oynanmıştı. Dokunulmazlığı kazanan Poyraz, Aleyna Kalaycıoğlu'nu eleme adayı olarak göstermişti.

Survivor 2021'in 6 Haziran Pazar akşamı ekrana gelen 112. bölümünde yarışmacılar, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Günün sonunda bireysel dokunulmazlığı kazanan Berkay oldu.

Ada konseyinde Acun Ilıcalı, yeni dönemde eleme nasıl olacak açıkladı. Buna göre, haftada üç dokunulmazlık oyunu sonrasında üç eleme adayı ortaya çıkacak. Bir yarışmacı, iki dokunulmazlık kazanırsa eleme adayı gösterilemeyecek veya gösterildi ise adaylığı düşecek. Eleme adayları için son ada konseyinde seyirci oylaması yapılacak. En az oyu alan yarışmacı Survivor'dan elenecek.

Survivor 2021'de bu akşam dokunulmazlığı kazanan Berkay, eleme adayını kendi takımından değil Mavi takımdan birini söyleyeceğini açıkladı. Berkay, güçlü bir rakip olarak gördüğü Steven'ı eleme adayı olarak gösterdi. Böylece Aleyna'dan sonra eleme potasına giren ikinci isim Steven oldu.