Yayınlanma Tarihi: 07.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 07.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 6 Haziran - 112. Bölüm | 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 23. haftanın ilk dokunulmazlığını Poyraz kazanmıştı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununda kırmızı takım yarışmacıları Berkay ve Aleyna karşılaştı. İşte final oyununu kazanarak dokunulmaz olan isim...Survivor 2021'de ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu müthiş mücadelelere sahne oldu. Sekiz yarışmacı, parkurda dokunulmazlık mücadelesi verdi. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan ismi, oyundaki atışlar belirledi.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021'de ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Survivor'ın 6 Haziran Pazar bölümünde sekiz yarışmacı, bir kez daha dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Bireysel dokunulmazlık oyununda parkurun ortasında yer alan havuzda iki kolyenin bulunması ve denge engeli öncesinde boyuna takılması gerekiyordu. Finalde sembolleri düşürmeden topları düşürmesi lazımdı.

Dokunulmazlık oyununda Aleyna, Ayşe, Poyraz, Batuhan, Steven, Berkay, İsmail şeklinde sıralama oluştu. Bu sıralamaya göre eşleşmeler şöyle oldu: Aleyna - Dora, Batuhan - Steven, Berkay - Poyraz, Ayşe - İsmail.

İlk turda rakiplerini yenen Aleyna, İsmail, Batuhan ve Berkay yarı finale kalan isimler oldu. Yarı finale kalan Kırmızı takım yarışmacıları arasında eşleşme İsmail - Aleyna, Batuhan - Berkay şeklinde oldu.

Survivor 112. bölümde finale kalan Berkay ile Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Bu iki yarışmacı arasında nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. Günün sonunda 5-2 skorla mücadeleyi kazanan Berkay, dokunulmazlığı kazanan isim oldu.