Yayınlanma Tarihi: 05.04.2021 | Değiştirme Tarihi: 05.04.2021

Survivor Türkiye 2021 - 5 Nisan - 63. bölüm - Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 13. hafta heyecanı ödül oyunu ile sürdü. Muhteşem ödülü kazanmak için deniz parkuruna çıkan iki takım da hırslı mücadeleleriyle dikkat çekerken oyunu kazanan takım hangisi oldu?



Sevilen yarışma Survivor 2021'de farklı bir ödül oyunu ekrana geldi. Oynayış şekli ile Survivor'da bir ilk oynanan oyunda ödül ise sezonun en iyisiydi. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, bu müthiş ödülü kazanmak için baştan sona kadar inanılmaz bir mücadele verdi. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor Türkiye'de bu akşam ödül oyununda mükemmel bir mücadele vardı. 5 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelen ödül oyunu, Survivor'da bir ilk oldu. Oyunda ilk üç karşılaşmada iki takımdan ikişer yarışmacı parkurda yer aldı. Önce erkek yarışmacılar mücadele etti. Asma merdivenlerden ulaşılan kuleden alınan çubuklar ile sahile koşan yarışmacılar, beş başarılı atış yapmaya çalıştı. Atışlarını tamamlayan parkurda bekleyen kadın yarışmacıya çıkış yapması için bayrak ile işaret verdi. Sonrasında kadın yarışmacılar da aynı şekilde mücadele etti. Bir takımın bir karşılaşmada iki puan kazanabildiği bu oyunda Ünlüler takımı skoru 4-0 yapmayı başardı. Son ikili oyunu alan Gönüllüler takımı oldu. İlk üç oyun sonrasında tekli mücadeleler başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı, müthiş ödülü kazanmak için sahada tüm güçleri ile mücadele etti. Günün sonunda 10-7 skorla ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı. Oyunu kazanan Ünlüler takımı yarışmacılar, bir tekneye bindi ve yemek yiyecekleri restorana gittiler. Birbirinden güzel yemekleri yiyen yarışmacılar, son olarak bir kafede oturup soğuk kahveleri ile brownie yemenin keyfini çıkardılar.