Yayınlanma Tarihi: 05.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 05.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 5 Haziran - 111. Bölüm | Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 23. haftada dokunulmazlık oyunu bireysel olarak oynandı. Rakiplerini eleyerek Poyraz ile Batuhan final oyununa çıktı. İşte nefes kesen mücadeleler ve dokunulmazlık oyununu kazanan isim...Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021'de bu akşam ilk bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Parkurda defalarca karşılaşan yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için inanılmaz bir güç harcadılar. Günün sonunda rakiplerini tek tek eleyen isim, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

SURVİVOR'DA BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de bu akşam yeni bir dönem başladı. Bireyselliğin ön plana çıktığı Survivor Türkiye'de yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. 5 Haziran Cumartesi Survivor 111. bölümde ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı.

Bireysel dokunulmazlık oyununda ilk tur, zamana karşı sıralama için oynandı. Bu turda yarışmacılar, parkura tek tek çıkarak parkuru en kısa zamanda bitirmeye çalıştı. İlk tur sıralamasında Berkay, İsmail, Batuhan, Steven, Aleyna, Dora, Ayşe, Poyraz şeklinde oldu. Bu sıralama sonucunda Berkay - Poyraz, İsmail - Ayşe, Batuhan - Dora, Steven - Aleyna eşleşmesi gerçekleşti.

İlk turda kazanan Poyraz, İsmail, Batuhan ve Steven, yarı finale kaldı. İkinci turda ise Poyraz - İsmail ve Batuhan - Steven eşleşmesi oldu. Bu dört isim arasındaki mücadeleden galip çıkanlar Poyraz ve Batuhan oldu. Böylece ikili finalde karşı karşıya geldi.

Bireysel dokunulmazlık oyunu finalinde Batuhan ile Poyraz arasında kıyasıya bir mücadele ortaya kondu. Rekabetin ve heyecanın doruğa çıktığı çekişmede Poyraz, Batuhan'ı 5-0 yenmeyi başardı. Bunun sonucunda ilk bireysel dokunulmazlığı kazanan Poyraz oldu.