Yayınlanma Tarihi: 06.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 06.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 5 Haziran - 111. Bölüm | 23. haftanın ilk eleme adayı belli oldu

Survivor Türkiye 2021'de 23. haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Bireysel olarak oynanan oyunu kazanan Poyraz, konseyde eleme adayını belirledi. İşte haftanın ilk eleme adayı...Survivor 2021'de haftanın ilk eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor'da son sekize kalan isimler arasında bu akşam sezonun ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Müthiş mücadeleler sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazanan Poyraz oldu. Ve ada konseyinde haftanın eleme adayını söyledi.

SURVİVOR'DA İLK ELEME ADAYI OLDU?

Her bölümü ile izleyicisine farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2021'de büyük finale geri sayım başladı. Survivor Türkiye'de bireysel dokunulmazlığın ilki bu akşam oynandı. Yarışmada son sekize kalan isimler, ilk bireysel dokunulmazlık oyununda müthiş mücadeleler verdi.

Survivor 2021'in 5 Haziran Cumartesi bölümünde bireysel dokunulmazlık oyunu, sıralama turu ile başladı. İlk tur eşleşmeleri sonrasında kazanan İsmail, Batuhan, Poyraz ve Steven yarı finale yükseldi. Dört isim arasındaki mücadeleler sonrasında finale Batuhan ile Poyraz çıktı. Bu ikili arasındaki final mücadelesini 5-0 skorla kazanan Poyraz oldu.

Survivor'da bireysel dokunulmazlığı kazanan, rakiplerini sırayla eleyen Poyraz oldu. Ada konseyinde Poyraz, kalbimin sesini dinleyeceğim, duygusal olarak karar vereceğim diyerek eleme adayı kararını açıkladı. Poyraz'ın açıkladığı Aleyna, Survivor'da haftanın ilk eleme adayı oldu.