Yayınlanma Tarihi: 04.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 04.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 4 Mayıs - 84. bölüm - İletişim oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 17. haftanın iletişim oyunu kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen oyunlar ve kazanan takım...Sevilen yarışma Survivor 2021'de bu akşam iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Salı akşamları oynanan İletişim oyunu, yarışmacıların sevdikleriyle iletişim kurma şansı veriyor. Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, Survivor yeni bölüm iletişim ödülü için kıyasıya bir mücadele verdi. İşte Survivor 2021 iletişim oyununda yaşananlar...

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021'de iletişim oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. Bu akşam, Survivor'ın 4 Mayıs Salı bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Survivor 84. bölümde ekrana gelen iletişim oyunu parkuru nehrin üzerine kurulmuştu. Avantaj oyunu için Ünlüler Ünlüler takımı Batuhan ve Melis, Gönüllüler takımı Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu seçildi. Bu ikililerin oynadığı bayrak yarışında kazanan Ünlüler takımı oldu. Yarışmacı seçimi sonrasında yarışmacılar, nehrin üzerine kurulu uzun parkurda birçok engeli geçmesi gerekiyordu. Sonrasında finalde iki ucuna top bağlı ipi çubuğa tutturması, sonrasında iki büyük halka atışı yapması gerekiyordu. Oyuna Ünlüler takımı hızlı başladı. Üç farklı bir skoru yakaladı. Gönüllüler takımı bu farkı kapattıkça Ünlüler takımı yeniden açıyordu. Oyunun sonuna kadar bu şekilde devam etti. Oyunun sonunda 10-6 skorla iletişim oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Bu oyunu kazanan Ünlüler takımı, ödül olarak Instagram hesabından birer dakikalık video paylaşımı yapmaya hak kazandılar.