Yayınlanma Tarihi: 01.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 01.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 31 Mayıs - 107. Bölüm | Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 22. hafta heyecanı ödül oyunu ile devam etti. Peki ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana geçen mücadeleler ve ödül oyununu kazanan takım...Survivor 2021'in yeni bölümde büyük ödül oyunu izleyenlere inanılmaz heyecanlı anlar yaşattı. 22. haftada büyük ödül oyunu için parkura çıkan Mavi takım ile Kırmızı takım arasında kıran kırana mücadele yaşandı. Son anına kadar başa baş giden oyunda kazanan takım son iki oyunda belli oldu.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

İlgiyle takip edilen Survivor 2021'de bu akşam büyük ödül heyecanı yaşandı. Survivor'ın 31 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelen bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım, ödül oyununda karşılaştı. Helikopter gezisi ile başlayan, yamaç paraşütü aktivitesi olan ödülü kazanmak isteyen iki takım zorlu bir parkura çıktı.

Survivor ödül oyununda hareketli labirent ile başlayan parkurda finalde değişik bir atış vardı. Yarışmacılar, önce iki noktaya gömülü üç topu kazarak bulmaları gerekiyordu. Sonrasında ise platforma dizili kapılar arasında geçirerek iki topu kaleye sokmaları lazımdı.

Büyük ödül oyununda Kırmızı takım, oyuna iyi başlayan taraf oldu. 3-1 geride kalan Mavi takım, üst üste aldığı sayılar ile skoru 5-3 yaptı. Oyunda üstünlük iki takım arasında gitti geldi. Bir Kırmızı takım, bir Mavi takım öne geçiyordu. Oyunun sonunda 10-8 skorla ödülü kazanan Mavi takım kazandı.