Yayınlanma Tarihi: 31.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 31.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 30 Mayıs - 106. Bölüm | Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 22. haftanın 2. dokunulmazlık oyunu kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen yarışlar ve oyunu kazanan takım...Sevilen yarışma Survivor 2021'de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye'de nefes kesen dokunulmazlık mücadelesinde müthiş karşılaşmalar ekrana geldi. İki takımın da çok istediği dokunulmazlık oyununu kazanan takım, en iyiler mücadelesinde belli oldu.

SURVİVOR'DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021'de ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor Türkiye'de ilk dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazanmıştı. Mavi takım, bu oyunu kazanarak rakip takımı da potaya sokmak istiyordu.

30 Mayıs Survivor 2021'de Mavi takım ile Kırmızı takım, dokunulmazlığın ikinci ayağında karşı karşıya geldi. Survivor 106. bölümde dokunulmazlık oyununda yarışmacılar zorlu bir parkura çıktı. Tüm engelleri aşan yarışmacılar, önce kum torbaları ile hedefleri vurup sepetleri açtılar. Sonrasında üç basket atışı yapmaya çalıştılar.

Dokunulmazlık oyununa iyi başlayan Kırmızı takım, 5-2 öne geçti. Sonrasında Mavi takımın atağı geldi ve rakibini yakalayıp öne geçmeyi başardı. İki takımın aldığı sayılar ile skor 8-8'e gelince en iyiler mücadelesine geçildi.

En iyiler mücadelesinde Ayşe, Aleyna Kalaycıoğlu'nu, Poyraz ise Batuhan'ı yenmeyi başardı. Böylece Mavi takım, 10-8 skorla ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı.

Dokunulmazlık sembolünü altıda beş yapan Poyraz aldı. Günün başarılı isimleri altıda dört yapan Ayşe ile altıda beş yapan Poyraz oldu.