Yayınlanma Tarihi: 31.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 31.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 30 Mayıs - 106. Bölüm | 22. haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor Türkiye 2021'de 22. haftanın ilk eleme adayı mavi takımdan Dora olmuştu. 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım aday çıkarmak için konseye geldi. İşte 22. haftanın 2. eleme adayı...Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021'de kritik dokunulmazlık oyunu sonrasında haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Survivor'da bu akşam Mavi takım ile Kırmızı takım, dokunulmazlığın ikinci ayağında karşılaştı. Kıran kırana geçen mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Ve Kırmızı takım için ada konseyi toplandı.

SURVİVOR'DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021'de bu akşam haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Survivor'ın 30 Mayıs Pazar bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım, ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kazanan takımı, en iyiler mücadelesi belirledi.

Survivor 106. bölümde dokunulmazlığın ikinci ayağını kazanan 10-8 skorla Mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım için toplanan ada konseyinde SMS halk oylaması yapıldı. Seyirci oylaması sırasında Acun Ilıcalı, yaklaşan büyük finale bir aydan az bir zamanın kaldığını belirtti. Ayrıca, Yunan takımı ile bir kez daha oyuna çıkılacağı müjdesini verdi.

Survivor Türkiye yeni bölümde ada konseyinde Kırmızı takım yarışmacıları tek tek isim yazdı. Yazılan isimler Berkay, İsmail ve Aleyna Çalışkan idi. Bu üç isim arasında adı 3 kere yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı Dora, ikinci eleme adayı ise Aleyna Çalışkan oldu. Mavi takım ve Kırmızı takım SMS birincileri, Salı günü birer isim daha söyleyecek. Haftanın eleme adayları arasında Survivor'a veda eden isim SMS sıralaması belirleyecek.