Yayınlanma Tarihi: 03.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 04.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 3 Mayıs - 83. bölüm - Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 17. haftanın son ödül oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte müthiş mücadeleler ve ödül oyununu kazanan takım...Sevilen yarışma Survivor 2021'de bu akşam ödül oyunu oynandı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, Survivor 83. bölümde büyük ödül için karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen mücadelede nefes kesen karşılaşmalar ortaya kondu. İşte Survivor 2021 büyük ödül oyunu detayları...

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de Ünlüler Gönüllüler mücadelesi her bölümde farklı bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. Survivor'ın 3 Mayıs Pazartesi bölümünde büyük ödül oyunu oynandı. Her Pazartesi akşamı oynanan oyunu kazanan takımın alacağı ödül, yarışmacıları hırslandırdı. Bu akşam Survivor'da avantaj oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu. Ödül oyunu parkuru yarışmacılar için yeni bir parkurdu. Havuz engeli ile birlikte birçok engel yer alıyordu. Tüm engelleri geçen yarışmacılar, finalde kum torbaları ile beş çubuğun düşürülmesi gerekiyordu. Ödülü kazanmak isteyen iki takım da parkurda büyük efor harcadı. Yüksek tempoda geçen oyunda karşılıklı alınan sayılar vardı. Gönüllüler takımı, 6-4 öne geçti fakat bu avantajı koruyamadı. Sonrasında Ünlüler takımının aldığı üst üste sayılar ile 10-6 üstünlüğü elde etti. Böylece Ünlüler takımı, bu hafta büyük ödülü kazanan takım oldu.

Survivor’da bu akşam ödül oyunu kazanan Ünlüler takımını, oyun alanından iki lüks klasik araba alacak ve Punta Cana’ya götürülecek. Orada süper lüks villada müthiş bir akşam yemeği yiyecekler. Sonrasında 90lar partisine gidecekler. Ve geceyi de villada geçirecekler. Ayrıca kazanan takım yarışmacıların Trendyol Cüzdan hesaplarına 10 bin lira yüklenecek.