Yayınlanma Tarihi: 04.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 04.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 3 Haziran - 110. Bölüm | Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 23. hafta heyecanı ödül oyunu ile devam etti. Peki ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte bayrak yarışına kalan ödül oyunu ve kazanan takım...Survivor 2021'de bu akşam Mavi takım ile Kırmızı takım, market oyunu sonrasında ödül oyununda karşı karşıya geldi. Bireysel dokunulmazlık oyunu öncesinde adaların birleştiği günde çok çekişmeli bir ödül oyunu oynandı. Müthiş mücadelelerin ekrana geldiği ödül oyununda kazananı bayrak yarışı belirledi.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8'in sevilen yarışması Survivor 2021'de finale az bir zaman kala nefes kesen mücadeleler ekrana gelmeye devam ediyor. İzleyicisine her bölümünde farklı heyecanlar yaşatan Survivor Türkiye'nin 110. bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım kampları birleşti. Aynı adada yaşamaya başlayan takımlar, önce market oyununda, sonrada ödül oyununda karşı karşıya geldi.

3 Haziran Perşembe Survivor yeni bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, müthiş ödülü kazanmak için parkura çıktı. Ödül oyununun oynandığı parkurda iki makara yer alıyordu. Yarışmacılar, iki makara ile döne döne ilerledikten sonra denge tahtasında geçmeye çalıştı. Finalde ise Hindistan cevizi ile küplerin devrilmesi gerekiyordu.

Ödül oyununa iyi başlayan ve epey bir süre önde götüren Kırmızı takım oldu. Mavi takımın inanılmaz geri dönüşü sonrasında skorda denge sağlandı. Mükemmel mücadelelerin ekrana geldiği oyunda Poyraz'ın denge tahtasında düşmesi herkesi korkuttu. Fakat anında yapılan müdahale sonrasında Poyraz, oyuna geri döndü ve Berkay'dan sayıyı almayı başardı.

Ödül oyununda skor 9-9 olunca bayrak yarışına gidildi. Bayrak yarışı için Mavi takım Ayşe ve Poyraz'ı, Kırmızı takım ise Aleyna ve İsmail'i seçti. Finalde 10 küpün düşürülmesi gereken oyunda kazanan Mavi takım oldu. Böylece Mavi takım, 10-9 skorla ödül oyununu kazandı.