Yayınlanma Tarihi: 03.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 03.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 3 Haziran - 110. Bölüm | Market oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 23. haftanın heyecanı devam ederken market oyununda karşılaşan iki takım kıran kırana mücadelelere imza attı. İşte rakibini alt ederek market oyununu kazanan takım...Sevilen yarışma Survivor 2021'de bu akşam market oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacıların hafızalarına hitap eden oyunda müthiş bir rekabet yaşandı. Market oyununu kazanan, belli strateji geliştiren takım oldu. Çekişmeli ve aynı zamanda eğlenceli geçen oyunu kazanan takım, ödülün keyfini doyasıya çıkardı.

SURVİVOR'DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de Mavi takım ile Kırmızı takım, adaların birleşmesi sonrasında ilk oyuna çıktı. Aynı kampta yaşayan takımlar, Survivor'ın 110. bölümünde market oyununda karşılaştı. 3 Haziran Perşembe Survivor yeni bölümde market oyunu, yarışmacıların ezber yeteneklerini ön plana çıkardı.

Survivor'da market oyununda farklı emojiler olan küpleri, dizildiği şekilde ezberlenmesi gerekiyordu. Yarışmacılar, ezberleri yaptıktan sonra parkurda tüm engelleri aşıp finalde küpleri aynı şekilde dizmeleri lazımdı. Eğer küplerin dizilimi yanlış ise ve orada düzeltemezse yarışmacı, parkur başına dönmesi gerekiyordu.

Survivor Türkiye'de market oyununda iyi başlayan Kırmızı takım oldu. Mavi takımda Dora dışında sayı alan olmadığı ilk turda Kırmızı takım 8-3 gibi farklı bir skoru yakaladı. Mavi takım, üst üste aldığı sayılar ile farkı bire düşürdü. Fakat bu oyunu kazanmalarına yetmedi. Kırmızı takım, Aleyna ve Batuhan ile aldığı sayılar sonrasında skoru 10-8 yaparak market oyununu kazandı.