Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 | Değiştirme Tarihi: 27.04.2021

Survivor Türkiye 2021 - 27 Nisan - 79. bölüm - İletişim oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 16. haftanın iletişim oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki iletişim oyununu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana geçen yarışlar ve oyunu kazanan takım...Survivor 2021'de iletişim oyununu kazanan takım bu akşam belli oldu. Survivor'da yarışmacıların aileleri ile iletişim kurma şansını yakaladıkları oyunda parkurda müthiş bir mücadele vardı. Fakat oyunu kazanan takım, sezonun en farklı skorlardan birini elde etti. Ve çok anlamlı bir iletişim ödülü kazandı.

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Büyük bir ilgiyle izlenen TV8'in fenomen yarışması Survivor'da bu akşam iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Survivor 2021'in 27 Nisan Salı akşamı ekrana gelen 79. bölümünde iletişim oyunu oynandı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yarışmacıları, aileleri ile iletişim kurup onlardan gelecek bir haber ile moral bulmak, adadaki özlemlerini dindirmek istiyordu. Oyunda önce seçimi yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynandı. Bayrak yarışı için Ünlüler takımı Batuhan ve Melis'i, Gönüllüler takımı Berkay ve Aleyna Kalaycıoğlu'nu seçti. Parkura çıkan çiftlerden Gönüllüler takımı önce gelip atışlara başladılar. Fakat geriden gelmesine rağmen Batuhan çok başarılı atış yaptı. Böylece avantajı takımına kazandırdı.

Yapılan seçim sonrasında başlayan iletişim oyununda denizden başlayan parkurda tırmanma, denge, köprü gibi birçok engel vardı. Bu engelleri aşan yarışmacılar finalde kum torbaları ile altı sembolü devirmesi gerekiyordu. Oyunda kıyasıya mücadele vardı. Yarışmacılar, parkuru aynı zamanda bitiriyorlardı. Fakat atışlarda daha iyi olan Ünlüler takımı, Gönüllüler takımı karşısında 9-1 gibi farklı bir skoru elde etti. Gönüllüler takımı iki sayı daha alabildi. Sonraki karşılaşmayı alan Ünlüler takımı, 10-3 skorla iletişim oyununu kazandı.

Ünlüler takımı, iletişim oyununu kazanarak aileden bir kişi ile telefon görüşmesi yapma şansını elde etti.