Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 | Değiştirme Tarihi: 27.04.2021

Survivor Türkiye 2021 - 26 Nisan - 78. bölüm - Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 16. haftanın son ödül oyunu kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Peki ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen o oyunlar ve kazanan takım...Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de bu akşam ödül oyunu oynandı. Verilecek büyük ödülü duyan yarışmacılar, parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Sonuna kadar rekabetin ve heyecanın çok yüksek olduğu oyunun sonunda İsmail ile Dora'nın tartışmasında Murat Ceylan araya girmek zorunda kaldı. İşte Survivor büyük ödül oyunu ve ödülün detayları...

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021'de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasındaki mücadele ödül oyunu ile devam etti. Bu akşam, 26 Nisan Pazartesi günü ekrana gelen Survivor 78. bölümde büyük ödül oyunu oynandı. Oyun öncesindeki serenomide Murat Ceylan'ın sakatlıktan dönen Merve Aydın'ı anons etmesi sevinçle karşılandı. Sonrasında ödülün içeriği ile yarışmacılar inanılmaz sevindiler. Oyun öncesinde yapılan avantaj oyununa Ünlüler takımından İsmail ve Melis, Gönüllüler takımından Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Bayrak yarışını kazanan Ünlüler takımı, seçim avantajı ile oyuna başladı. Oyunda iyi başlayan Ünlüler takımı, ilk üç karşılaşmayı kazandı ve 3-0 öne geçti. Sonrasında Gönüllüler takımı, parkurda üstünlüğü ele geçirdi. Müthiş mücadelede skorda 7-7 beraberlik yakalandı. Son üç oyunda nefes kesen karşılaşmalar ekrana geldi. Fakat bu üç karşılaşmayı kazanan Gönüllüler takımı, 10-7 skorla ödül oyununu kazanan takım oldu.

Survivor'da bu akşam büyük ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı, oyun alanından iki lüks cipe binerek Las Terranas'a gitti. Burada önce lüks bir villada müthiş bir yemek yiyen takım, sonrasında ATVler ile zipline yapmaya gitti. Geceyi villada geçirecek Gönüllüler takımı yarışmacıları, ayrıca içinde cep telefonu, fotoğraf makinesi, drone, kulaklık, aksiyon kamerası olan elektronik paketini de kazandılar.