Yayınlanma Tarihi: 25.04.2021 | Değiştirme Tarihi: 26.04.2021

Survivor Türkiye 2021 - 25 Nisan - 77. bölüm - Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 16. haftanın 2. dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadeleler sahne oldu. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte müthiş mücadeleler ve dokunulmazlık oyununu kazanan takım...Sevilen yarışma Survivor 2021'de bu akşam 2. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da ilk dokunulmazlığı Ünlüler takımı kazanmıştı. Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Müthiş bir geri dönüşün izlendiği, nefes kesen oyunda dokunulmazlığı kazanan takımı son üç karşılaşma belirledi. İşte Survivor Türkiye'de 2. dokunulmazlık oyunu detayları...

SURVİVOR'DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan, büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor 2021'in 25 Nisan Pazar akşamı yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlığın ikinci ayağında karşı karşıya geldi. Survivor Türkiye 77. bölümde iki takım da dokunulmazlığı kazanmayı çok istiyordu. Oyundan önce seçim avantajı için bayrak yarışı yapıldı. Avantaj oyununa Ünlülerden İsmail - Melis, Gönüllülerden Steven - Ayşe çıktı. Avantaj oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu. İkinci dokunulmazlık oyunu için yarışmacıların çıktığı parkurda birçok mekanizmalı engel vardı. Bu engelleri geçtikten sonra yarışmacıları finalde önce bir puzzle bekliyordu. Puzzle'ın çözülmesi sonrasında iki yarışmacı birlikte aynı çubuğa halka atışı yapması lazımdı. Halka atışı sonrasında ise aynı potaya yapılacak bir basket atışı vardı. Aynı anda aynı yere yapılan atışlar oyuna ayrı bir heyecan getirdi. Bu şekilde başlayan oyunda Gönüllüler takımı, skoru 5-0 yapmayı başardı. Ünlüler takımı, iki sayı alarak ümitlendi. Fakat Gönüllüler yine iki sayı alarak farkı bir kez daha beşe çıkardı. Skor 7-2 iken Ünlüler takımı inanılmaz bir geri dönüş yaptı ve üst üste aldığı sayılar ile Gönüllüler takımını skorda yakaladı. Skor 7-7 iken Gönüllüler takımı, son üç karşılaşmayı kazanmayı başardı. Skor 10-7 oldu ve Gönüllüler takımı, ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı.

Dokunulmazlık oyununda Dora ile İsmail'in karşılaşması sonrasında ikili arasında tartışma çıktı. İsmail'in attığı topa ayağı ile vuran Dora'yı Acun Ilıcalı uyardı. İsmail'in kazandığı oyun sonrasında ikili arasında topa vurma konusunda tansiyon yükseldi. İsmail ile Dora'nın göğüs göğüse geldiği olayda arkadaşları ayırarak ortamı sakinleştirdi.