Yayınlanma Tarihi: 24.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 24.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 24 Mayıs - 101. Bölüm - Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 20. haftanın heyecanı tüm hızıyla devam ederken iki takım ödül oyunu için parkura çıktı. Peki ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleler...Survivor 2021'de bu akşam büyük ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye'de Mavi takım ile Kırmızı takım arasında oynanan ödül oyunu, nefes kesen mücadeleye sahne oldu. İki takım da ödülü kazanmak için büyük uğraş verdi. Kıran kırana geçen mücadele sonunda büyük ödülü kazanan takım belli oldu.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de bu akşam ödül oyunu oynandı. Mavi takım ile Kırmızı takım, büyük ödülü kazanmak için farklı bir parkura çıktı. 24 Mayıs Pazartesi Survivor 101. bölümde büyük ödül oyununda müthiş bir mücadele vardı.

Oyun öncesinde Mavi takımdan Poyraz ve Merve Aydın, Kırmızı takımdan Berkay ile Aleyna Kalaycıoğlu avantaj oyununa çıktı. Bayrak yarışını kazanan Kırmızı takım, ödül oyununda seçim avantajını kazanmış oldu.

Ödül oyununda parkurda türlü engeller vardı. Fakat yarışmacıları zorlayan havuza atlarken kırılması gereken seramik ve düşen topun alınması idi. Finalde ise asılı iki saksının kırılması ve saksıdaki topun düşürülmesi gerekiyordu. Ödül oyunu, Mavi takım ile Kırmızı takımın aldığı karşılıklı sayılar ile başladı.

Büyük ödül oyununda oyunun yarısından sonra Kırmızı takım, üstünlüğü ele geçirdi. Rakibi ile aradaki farkı açan Kırmızı takım, mücadeleyi 10-6 skorla tamamladı ve ödül oyununu kazandı.

Survivor 2021'de bu haftanın büyük ödülünde ultra süper lüks bir villada spa keyfi ve sonrasında nefis bir akşam yemeği vardı. Yemeğin menüsünde ise bonfile, fırında patates ve cheesecake vardı.