Yayınlanma Tarihi: 25.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 25.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 24 Haziran - 128. Bölüm | Survivor'da sezonun ilk finalisti belli oldu

Survivor Türkiye 2021'de İstanbul finalinin heyecanı yaşanırken ilk finalist belli oldu. İsmail, Ayşe ve Poyraz'dan hangisi finale yükseldi? İşte 3. isimden daha çok SMS alarak finale çıkan ilk isim...Büyük bir heyecanla izlenen Survivor 2021 canlı yayında finale kalan ilk isim belli oldu. Survivor Türkiye'de altı aylık mücadele sonunda yarı finale kalan dört isim arasında iki oylama sonucunda finalistler açıklandı. Oylama sonucunda Survivor büyük finaline kalmayı başaran ilk yarışmacı büyük sevinç yaşadı.

SURVİVOR'DA İLK FİNALİST KİM OLDU?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021'de bu akşam yarı final heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye'nin 24 Haziran Perşembe günü canlı yayınında dörtlü koltuğa oturan isimler İsmail Balaban, Ayşe, Aleyna ve Poyraz oldu.

Heyecanla takip edilen Survivor 2021 yarı finalinde ilk olarak Aleyna Kalaycıoğlu ile Poyraz arasında oylama sonucu açıklandı. Dominik'te yapılan bu son oylama sonucuna göre yarışmanın dördüncüsü Aleyna Kalaycıoğlu oldu.

Survivor Türkiye'de son üçe kalan isimler Ayşe, İsmail ve Poyraz için canlı yayında yeniden SMS oylaması yapıldı. Bu kritik oylama sonucu heyecanla bekleniyordu. Acun Ilıcalı, oylama sonucuna göre ilk finalisti açıkladı. Performans oyunu finalini kazanarak ilk yarı finalist olan İsmail Balaban, Survivor 2021'de ilk finalist oldu.