Yayınlanma Tarihi: 25.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 25.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 24 Haziran - 128. Bölüm | Survivor'da 2. finalist ve elenen isim belli oldu

Survivor Türkiye 2021'de final heyecanı yaşanırken İsmail, Ayşe ve Poyraz'ın bulunduğu yarı finalde final koltuğuna oturan isimler belirlendi. İşte sezonun 2. finalisti ve 3. olarak elenen isim...Dominik Cumhuriyeti'nde Ocak ayında başlayan Survivor 2021'de bu akşam finale kalan isimler belli oldu. Survivor Türkiye'de mücadele dolu altı ay sonrasında Ayşe, Aleyna, İsmail ve Poyraz yarı finale kalan isimler oldu. Bu akşam, SMS oylaması sonucunda sezonun üçüncüsü, dördüncüsü ve finale kalan iki isim belli oldu.

SURVİVOR'DA 2. FİNALİST VE ÜÇÜNCÜ KİM OLDU?

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da 2021 sezonu yarın akşam sona erecek. Bu akşam, 24 Haziran Perşembe Survivor yeni bölümde canlı yayında yarı final heyecanı yaşandı. Yarı finale kalan İsmail Balaban, Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe ve Poyraz arasından finale kalan isimler oylama sonucunda belli oldu.

Survivor 2021 sezonu 9 Ocak'ta başladı. Yarı finale kadar Survivor'da 24 yarışmacı ile başlayan ve 9 yedek yarışmacının katıldığı mücadele dolu bir sezon yaşandı. Dominik'te son olarak oynanan final oyunu sonrasında Aleyna ve Poyraz için oylama yapılmıştı. Bu oylamaya göre Aleyna Kalaycıoğlu, sezona dördüncü olarak veda etti.

Son üçe kalan İsmail Balaban, Ayşe ve Poyraz için canlı yayında bir kez daha seyirci oylaması yapıldı. Bu oylamanın sonucunda ilk finalist olarak İsmail Balaban açıklandı. Survivor 2021'de ikinci finalist ise Poyraz oldu. Böylece, Ayşe Yüksel, Survivor 2021'e üçüncü olarak veda etti.