Yayınlanma Tarihi: 24.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 24.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 24 Haziran - 128. Bölüm | İşte Survivor'a 4. olarak veda eden isim

Survivor Türkiye 2021'de İstanbul finalinin heyecanı yaşanırken Aleyna ile Poyraz'dan biri yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. İşte rakibinden daha az SMS alarak final hayallerine veda eden o isim...Survivor 2021'de yarı finalde ilk elenen isim belli oldu. Müthiş bir sezonu geride bırakan ve yarı finale kalan dört yarışmacı, bu akşam canlı yayında sevdikleriyle buluştu. Son olarak Dominik'te Aleyna ile Poyraz için yapılan oylamanın sonucu Survivor 2021 yarı finalinde açıklandı ve sezona dördüncü olarak veda eden isim belli oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

TV8'in büyük ilgiyle takip edilen ve her bölümü heyecanla izlenen Survivor 2021'de bu akşam yarı final heyecanı yaşanıyor. Survivor Türkiye'de altı aylık yoğun mücadele sonrasında İstanbul finaline kalmayı başaran Aleyna Kalaycıoğlu, İsmail Balaban, Ayşe Yüksel ve Yiğit Poyraz oldu. Bu yarışmacılardan büyük finale ilk veda eden isim, Dominik'te son oylama sonucunda belli oldu.

Survivor 2021'de İsmail Balaban, performans oyunu finalini kazanarak adını yarı finale ilk yazdıran isimdi. Kalan üç isim arasında Dominik'te bir final oyunu oynandı. Üç yarışmacı arasındaki final oyununda kazanan Ayşe oldu. Aleyna ve Poyraz arasında son ada konseyinde halk oylaması yapıldı.

Survivor Türkiye'nin 24 Haziran Perşembe günü ekrana gelen yarı final canlı yayınında bu oylama sonucu açıklandı. Acun Ilıcalı, iki yarışmacı için kullanılan oyların çok yüksek oranda olduğunu, aralarındaki farkın çok az olduğunu ve Survivor tarihinde bu kadar bir oy farkı olmadığını açıkladı.

Survivor 2021'de sezona dördüncü olarak veda eden Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Son üçe kalan Ayşe, İsmail ve Poyraz için yeniden oylama yapılacak. Bu üçlü arasından iki kişi finalist olurken diğer isim sezona üçüncü olarak veda edecek.