Yayınlanma Tarihi: 23.04.2021 | Değiştirme Tarihi: 23.04.2021

Survivor Türkiye 2021 - 22 Nisan - 75. bölüm - Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 16. haftanın ilk ödül oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki haftanın bu ilk ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana geçen mücadeleler ve oyunu kazanan takım...İlgiyle takip edilen yarışma Survivor 2021'de bu akşam heyecan dolu bir ödül oyunu oynandı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, yeni haftanın kaptanlarını seçtikten sonra ödül oyununa çıktı. Müthiş bir mücadele içinde geçen ödül oyununda kazanan takımı, en iyiler mücadelesi belirledi.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de 16. hafta başladı. Anlat Bakalım oyunu sonrasında takımlar, ödül oyununa çıktı. Survivor'ın 22 Nisan Perşembe bölümünde ödül oyunu öncesinde takım kaptanlığı için oylama yapıldı. Yeni haftada Ünlüler takımına Sergen, Gönüllüler takımına Ayşe kaptanlık yapacak. Oyunda seçim avantajını elde eden takım ise Ünlüler oldu. Seçim sonrasında başlayan ödül oyununda küplerle dolu parkurda yarışmacılar büyük bir mücadele verdi. Ödül oyunun sırasında bazı engellerde yarışmacılar, istenilen şekilde yapmadıkları için geri dönmek zorunda kaldı. Oyunda Ünlüler takımı, geriden gelerek öne geçmeyi başardı. Ünlüler 8-7 öne geçince en iyiler mücadelesi için takımlar, iki erkek ve bir kadın yarışma belirledi. Ünlüler takımından Sergen, Melis ve Batuhan'a karşılık Gönüllüler takımından Dora, Poyraz ve Ayşe çıktı. Ünlüler takımı, en iyiler mücadelesinde iki sayı daha almayı başardı. Ve 10-7 skorla ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Ödül oyununu kazanan Ünlüler takımı yarışmacıları English Home'dan beşer bin liralık hediye çeki kazandı. Ayrıca mercimek çorbası, paçanga böreği, kremalı mantarlı et sote, makarna, kabuklu patates kızartması, dondurmalı pasta, meyve salatası, peynir tabağından oluşan akşam yemeği yediler. Son olarak ise Exxen'de yayınlanan İbrahim Büyükak'ın "İlginç Bazı Olaylar" dizisini izlediler.