Yayınlanma Tarihi: 23.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 23.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 22 Haziran - 126. Bölüm | Survivor'dan kim elendi?

Survivor Türkiye 2021'de Dominik'teki son eleme gerçekleşti. Ayşe, Berkay ve Poyraz'ın aday olduğu eleme potasında elenen isim belli oldu. İşte rakiplerinden daha az oy alarak Survivor'dan elenen isim...Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de sezonun son elemesi bu akşam gerçekleşti. Dominik'te son elenecek ismi belirleyecek dokunulmazlık oyunları sonrasında potaya giren yarışmacılar Ayşe, Poyraz ve Berkay olmuştu. Bu üç isim için yapılan oylama sonucuna göre yarışmaya veda eden ve İstanbul'daki yarı finale kalamayan yarışmacı belli oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021, sezon başından bu yana her bölümü ile izleyicisine farklı heyecanlar yaşatmayı başardı. Survivor 2021 yarışmacıları arasında son beşe kalan isimler, bu hafta İstanbul'daki finale kalmak için mücadele etti. Müthiş heyecanlı ve çekişmeli geçen dokunulmazlık oyunları sonrasında Ayşe, Poyraz ve Berkay son eleme adayları oldu.

Survivor 2021'in 22 Haziran Salı günü ekrana gelen 126. bölümünde eleme konseyi toplandı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, Dominik'te oynanacak son oyuna, final oyununa dair detayları açıkladı. Bu oyuna göre kazanan yarı finaldeki son üç yarışmacı arasına girmeyi garantileyecek. Oyunu kaybeden iki yarışmacı için yapılacak oylama ise İstanbul'da canlı yayınla ekrana gelecek yarı finalin başında açıklanacak. İsmail Balaban, performans oyunu finalini kazandığı için bu oyunda oynamayacak.

Survivor Türkiye'de merakla beklenen eleme, Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Eleme adayı olan Ayşe, Poyraz ve Berkay için Pazartesi günü halk oylaması yapılmıştı. Bu oylamanın sonucuna göre rakiplerine göre daha az oy alarak sezonun beşincisi olan ve elenen isim Berkay oldu.