Yayınlanma Tarihi: 22.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 22.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 22 Haziran - 126. Bölüm | Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de sezonun son ödül oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana geçen mücadeleler ve ödül oyununu kazanan takım...TV8'in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021'de bu akşam sezonun son ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye'de Mavi takım ile Kırmızı takım, parkura son kez takım olarak çıktı ve büyük ödül için kıyasıya mücadele verdiler. Seyir keyfi yüksek olan oyunda kazanan takım, sezonun son ödülünün sahibi oldu.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Sezon başından beri her bölümüyle büyük heyecan yaşatan Survivor 2021'de son ödül oyunu bu akşam oynandı. Survivor'ın 22 Haziran 2021 Salı bölümünde Mavi takım ile Kırmızı takım, son kez parkura çıktı. Oyun öncesinde Murat Ceylan, yarışmacılara kadın ve erkek yarışmacıların karma oynamasını isteyip istemediklerini sordu. Yarışmacılar bu soruya olumlu cevap verdi ve ödül oyunu karma olarak oynandı.

Survivor Türkiye'de sezonun son ödül oyununda deniz üzerine kurulan parkurun finali karadaki üç farklı atışla sona eriyordu. Ödül oyunda karşılıklı alınan sayılar ile başa baş bir mücadele vardı. Survivor 126. bölümde Mavi takım, Kırmızı takıma karşı 8-5 üstünlüğü sağladı. Bu skordan sonra Kırmızı takımın üst üste sayıları gelmeye başladı.

Ödül oyununda geriden gelen ve müthiş bir geri dönüşe imza atan Kırmızı takım, oyunu 10-8 skorla kazanan takım oldu. Ödül oyununu kazanan Kırmızı takım yarışmacıları, oyun alanından bindikleri iki lüks spor araba ile müthiş bir villaya gittiler. Burada yeni kıyafetlerini giyen Berkay, Aleyna ve İsmail keyifli vakit geçirdiler. Güzel bir akşam yemeği yiyen yarışmacılar, sonrasında geceyi villada geçirdiler.