Yayınlanma Tarihi: 22.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 22.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 21 Haziran - 125. Bölüm | Haftanın 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor Türkiye 2021'de haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyununu Ayşe kazandı. Peki Ayşe eleme adayı olarak kimin adını söyledi? İşte Poyraz ve Ayşe'nin ardından haftanın 3. ve son eleme adayı olan isim...Ekranların en çok izlenen ve ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021'de bu akşam heyecan doruktaydı. Survivor Türkiye'de beş yarışmacı arasında kıyasıya bir dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Son eleme adayını belirleyecek dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe oldu. Ada konseyinde Aleyna ve Berkay arasından potaya giren son ismi Ayşe söyledi.

SURVİVOR'DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

TV8'in her bölümü farklı bir heyecan yaşatan yarışması Survivor 2021, Ocak ayında başladı. Altı aydır büyük bir heyecanla izlenen yarışmada son haftaya girildi. Beş yarışmacı arasında büyük mücadeleler ve çekişmeler yaşandı. Son dörde kalmak isteyen yarışmacılar, parkurda son güçleri ile yarıştı.

Survivor 2021'de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu Cumartesi akşamı ekrana geldi. Kıyasıya mücadeleler sonunda dokunulmazlığı kazanan Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Ada konseyinde söylediği isim Poyraz, haftanın ilk eleme adayı oldu.

İkinci dokunulmazlık oyunu, Pazar akşamı büyük heyecanla izlendi ve çok çekişmeli geçen karşılaşmalar sonrasında dokunulmazlık sembolünü İsmail Balaban kazandı. İsmail, ikinci eleme adayı olarak Poyraz'ın ismini söyledi. Bu akşam ise son dokunulmazlık oyununda kazanan Ayşe oldu.

Survivor 125. bölümde toplanan ada konseyinde Ayşe, kimi eleme adayı olarak belirlemek için stratejik olarak düşündüğünü söyledi. Ayşe'nin eleme adayı tercihi Berkay'dan yana oldu. Böylece Survivor'da haftanın eleme adayları Ayşe, Poyraz, Berkay oldu.