Yayınlanma Tarihi: 22.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 22.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 21 Haziran - 125. Bölüm | Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyununda mavi takımın iki yarışmacısı Poyraz ile Ayşe finale yükseldi. Peki oyunu kim kazandı? İşte nefes kesen yarışmalar ve oyunu kazanan isim...Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021'de son dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Survivor Türkiye'de finale bir adım kala eleme potasına son girecek ismi belirlemek için dokunulmazlık oyunu oynandı. Müthiş mücadeleler sonrasında bu akşam Survivor'da sezonun son dokunulmazlık sembolünü kazanan isim belirlendi.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye'de 2021 sezonu finaline bir adım kaldı. Altı aylık yoğun mücadeleler sonrasında son beş yarışmacı, dokunulmazlık için ter döktü. Bu akşam, ada konseyinde son eleme adayını belirleyecek ismi dokunulmazlığı kazanan kişi belirleyecek. Çok önemli ve kritik dokunulmazlık oyunu, 21 Haziran Pazartesi Survivor 125. bölümde oynandı.

Survivor Türkiye'nin son dokunulmazlık oyunu, sıralama turu ile başladı. Zamana karşı en iyi süreyi İsmail, Poyraz ve Berkay yaptı. Böylece bu üç isim, dokunulmazlık oyunu yarı finaline direkt kaldı. Sıralamada 4. ve 5. olan Ayşe ile Aleyna Kalaycıoğlu ise ön eleme turunda karşılaştı.

Dokunulmazlık oyunu ilk turunda Ayşe ile Aleyna Kalaycıoğlu arasında müthiş bir çekişme vardı. Başa baş giden oyunda turu geçen 3-2 skorla yarı finalde İsmail Balaban'ın rakibi Ayşe oldu.

Yarı finalde Ayşe, İsmail Balaban'ı 5-0 skorla geçerek finale adını yazdırdı. Poyraz ise Berkay'ı 5-1 yendi ve finalde Ayşe'nin rakibi oldu. Son dokunulmazlık oyunundaki nefes kesen mücadeleler sonunda kazanan 5-3 skorla Ayşe oldu.