Yayınlanma Tarihi: 21.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 21.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 20 Haziran - 124. Bölüm | Haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor Türkiye 2021'de haftanın 2. dokunulmazlık oyununu İsmail kazandı. Peki İsmail kimin adını söyledi? İşte Ayşe'nin ardından haftanın 2. eleme adayı olan isim...TV8'in büyük ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2021'de final haftasında ikinci eleme adayı belli oldu. Survivor Türkiye'de bu akşam ikinci dokunulmazlık oyunu ve güreş challenge mücadeleleri ekrana geldi. Dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban, ada konseyinde eleme adayı tercihini açıkladı.

SURVİVOR'DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Her bölümü farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021, sezon başından bu yana TV8 ekranlarından ilgiyle izlenme devam ediliyor. Survivor Türkiye'nin 20 Haziran 2021 tarihli bölümünde kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı kazanan Aleyna Kalaycıoğlu, bu akşam da dokunulmazlık oyununu kazanırsa İstanbul dörtlü finaline girmeyi hak kazanacaktı. Ve Poyraz ile Berkay, otomatikman direkt eleme adayı olacaktı.

Survivor 2021 yeni bölümünde yarışmacılar, kritik dokunulmazlığı kazanmak için müthiş bir tempoyla parkura çıktı. Kazanmak için varlarını yoklarını ortaya koydular. Günün sonunda mücadeleyi kazanan, dokunulmazlık sembolünü elde eden isim İsmail Balaban oldu.

124. bölümde ada konseyinde İsmail Balaban, eleme adayını tercihini açıkladı. Eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu, Berkay ve Poyraz arasında seçim yapmak zorundaydı. Konseyde İsmail Balaban, ikinci eleme adayı olarak Poyraz'ın ismini söyledi. Böylece ilk eleme adayı Ayşe, ikinci eleme adayı ise Poyraz oldu. Yarın yapılacak son dokunulmazlık oyunu ile 3. eleme adayı belli olacak.