Yayınlanma Tarihi: 20.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 20.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 20 Haziran - 124. Bölüm | 2. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda nefesler tutuldu. İki yarışmacının ikinci dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıran kırana geçen mücadeleyi kim kazandı? İşte müthiş mücadele ve oyunu kazanan isim...TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de bu akşam kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda yine müthiş bir mücadele yaşandı. Sonuna kadar büyük bir heyecan içinde geçen oyunda dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu.

SURVİVOR'DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Sezon başından beri büyük heyecan yaşatan Survivor 2021'de şampiyonu belirleyecek finale az bir süre kaldı. Survivor Türkiye'nin 20 Haziran Pazar bölümünde beş yarışmacı arasında kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. İlk dokunulmazlığı kazanan Aleyna, ikinci dokunulmazlığı kazanarak yarı finale kalmayı garantilemek istiyordu.

Survivor'ın 124. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyuna sıralama turu ile başlandı. Zamana karşı en iyi süreleri yapan Poyraz, Aleyna ve Ayşe yarı finale direkt kaldı. Berkay ile İsmail ise ön eleme turunda karşılaştı. Bu turu geçen İsmail Balaban, yarı finalde Poyraz'ın rakibi oldu.

Dokunulmazlık oyunu yarı finalinde Ayşe ile Aleyna Kalaycıoğlu, Poyraz ile İsmail Balaban maçları oynandı. Yarı finalde Aleyna, Ayşe'yi 5-2 yenerek finale çıktı. Diğer karşılaşmada ise İsmail Balaban, Poyraz'ı 5-3 yenerek finalist oldu. Finalde heyecan doruktaydı ve iki yarışmacı da çok hırslıydı. Aleyna Kalaycıoğlu, 2-0 öne geçerek avantaj elde etti. Fakat İsmail Balaban, sonraki beş karşılaşmada kazanan taraf oldu. Böylece İsmail Balaban, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı oldu.