Yayınlanma Tarihi: 03.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 03.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 2 Mayıs - 82. bölüm - Haftanın 2. eleme adayı belli oldu

Survivor Türkiye 2021'de 17. haftanın ilk eleme adayı ünlüler takımından Sergen olmuştu. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı 2. eleme adayını belirlemek için konseye geldi. İşte Survivor'da haftanın 2. eleme adayı... Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan yarışma programı Survivor 2021'de 2. eleme adayı bu akşam belli oldu. Survivor Türkiye'de Ünlüler ile Gönüllüler, 17. haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Bayrak yarışına kalan oyunda dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımı için bir kez daha toplanan ada konseyinde oylama ile bir aday daha çıkarılmak zorunda kaldı. İşte Survivor ada oylaması sonucu...

SURVİVOR'DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de çeyrek final öncesinde çok önemli ve kritik bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor'ın 2 Mayıs Pazar bölümünde oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadele içinde geçti. Yüksek tempoda oynanan dokunulmazlık oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu. Bayrak yarışına kalan oyunu 10-9 skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu. Bir kez daha dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımından bir ismin elenmesi kesinleşti. Dokunulmazlık oyunu sonrasında Ünlüler takımında adada başlayan tartışma konseye de yansıdı. Eleme adayı belirleme stratejisi konusunda Merve Aydın ve Batuhan arasında ciddi tartışmalar yaşandı. Tansiyonun çok yükseldiği tartışmaya Acun Ilıcalı araya girdi. Batuhan'ın Merve'nin konuşması arasına girmesi, sesini çok yükseltmesi karşısında konsey dışına alabileceğini söyledi. Tarafların sakinleşmesi için İsmail Balaban'ın nişanlısı yaptığı konuşmaya dair düşünceleri soruldu. Son olarak Ünlüler takımı ada oylamasına gitti ve gitme adayı için isimler yazıldı. Bu isimler; İsmail, Melis ve Merve oldu. Bu üç isim arasında adı en çok yazılan Merve Aydın bu haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Salı günü yapılacak konseyde SMS birincisi tarafından 3. eleme adayı söylenecek. Üç aday arasından SMS halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı Survivor 2021'e veda edecek.