Yayınlanma Tarihi: 02.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 03.05.2021

Survivor Türkiye 2021 - 2 Mayıs - 82. bölüm - Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 17. haftanın 2. dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte kıran kırana geçerek bayrak yarışına kalan oyunun tamamı ve kazanan takım...Sevilen yarışma Survivor 2021'de bu akşam nefes kesen bir dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında gidip gelen dokunulmazlık oyununda mükemmel karşılaşmalar ekrana geldi. Uzun süredir oyunlara çıkamayan ve parkurlara geri dönen Merve Aydın iyi bir performans sergiledi. Bu akşam, Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takımı, bayrak yarışı belirledi.

SURVİVOR'DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Çeyrek finale doğru hızla ilerleyen Survivor 2021'de 2. dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Kritik dokunulmazlık oyunu, Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımını ilk defa oynanacak bir parkurda karşı karşıya getirdi. Survivor'ın 2 Mayıs Pazar bölümünde dokunulmazlığın ikinci ayağı ekrana geldi. Oyundan önce seçim avantajı için bayrak yarışı yapıldı. Avantaj oyununa Ünlüler takımından Batuhan ve Merve, Gönüllüler takımından Steven ile Ayşe çıktı. Bu ikililer arasındaki mücadeleyi kazanan Ünlüler takımı, seçim yapma şansını elde etti. Sonrasında başlayan oyunda yarışmacılar, birçok engeli aştıkları parkurda finalde beş seramiği bumerang ile kırmaya çalıştı. Oyunda iyi başlayan Ünlüler takımı 3-0 öne geçti. Fakat bu skoru koruyamadı. Gönüllüler takımı, geriden geldikler oyunda 5-4 öne geçti. Devamında ise Ünlüler takımı üst üste sayılar almaya başladı ve yine üç farklı bir skoru yakaladı. Bu skordan sonra atağa geçen takım Gönüllüler oldu ve 9-8 öne geçti. Müthiş mücadeleler içinde geçen dokunulmazlık oyununda skor 9-9 olunca bayrak yarışına geçildi.

Survivor 2021'de dokunulmazlık oyununu kazananı belirleyecek bayrak yarışı için yarışmacılar belirlendi. Ünlüler takımından Batuhan ve Merve, Gönüllüler takımından Steven ile Aleyna Kalaycıoğlu çıktı. Bayrak yarışında normal oyuna göre atışlar beşten dokuza çıkarıldı. Nefeslerin tutulduğu Batuhan - Steven arasındaki atışlar izlendi. Steven başarılı atışları ile sayıyı takımına kazandırdı. Böylece 10-9 skorla Gönüllüler takımı dokunulmazlığı bir kez daha kazandı.