Yayınlanma Tarihi: 20.04.2021 | Değiştirme Tarihi: 20.04.2021

Survivor Türkiye 2021 - 19 Nisan - 73. bölüm - Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 15. hafta nefes nefes yarışlarla sürerken iki takım ödül oyunu için nehir parkuruna çıktı. Peki ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte bayrak yarışına giden oyun ve kazanan takım...Survivor 2021'de ödül oyununda müthiş mücadeleler, inanılmaz geri dönüş ve büyük heyecan vardı. Bu akşam, Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, büyük ödül oyununda karşı karşıya geldi. Dengelerin bir anda değiştiği oyunda kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. Ve nefeslerin tutulduğu son oyunda büyük ödülün sahibi belli oldu.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde temposu yüksek bir ödül oyunu oynandı. 19 Nisan Pazartesi akşamı Survivor 2021'de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, büyük ödül için parkura çıktı. Sezonun ilk kalmalı büyük ödülünde nehir üzerine kurulu parkurda müthiş mücadele yaşandı. Oyun öncesinde oynanan avantaj oyununu Ünlüler takımı kazandı ve seçim avantajı ile başladıkları oyunda üstünlüğü ele geçirdi. Heyecanın dorukta olduğu oyunda yarışmacıları, nehirde birçok engeli aşıp atışlar önce geçecekleri köprü için basamakları dizmeye çalıştı. Finalde ise önce iki halka atışı ve son olarak basket atışı yapmaları gerekiyordu. Ünlüler takımı, önde götürdükleri oyunda skoru 9-6 yaptılar. Ödüle bir sayı kalan oyunda ibre Gönüllüler takımına döndü. Müthiş bir geri dönüş yapan Gönüllüler, sayıları tek tek alarak, en iyiler mücadelesini kazanarak skoru 9-9'a getirdi. Bayrak yarışına Ünlülerden İsmail ve İlayda, Gönüllülerden Reşat ve Ayşe çıktı. Atıcılar ise Ayşe ve İsmail idi. Atışlara çok önce gelen Ayşe, bu avantajı iyi kullandı. Dört başarılı halka atışı sonrasında iki basket atışı ile takımına ödül oyununu kazandırdı.

Ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımını, ilk olarak oyun alanından iki lüks araç aldı. Bu araçla Karayipler'in en lüks semtinde yer alan şahane bir villaya geldiler. Burada gönüllerince eğlenen yarışmacılar, nefis bir akşam yemeği yedi. Ayrıca Gönüllüler takımı, içi kahvaltılıklar, türlü sebzeler, meyveler dolu buzdolabını kamplarında üç gün boyunca kullanabilecekler.