Yayınlanma Tarihi: 20.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 20.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 19 Haziran - 123. Bölüm | Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Peki oyunu hangi yarışmacı kazandı? İşte kıran kırana geçen mücadeleler ve dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı...TV8'in heyecanla takip edilen yarışması Survivor 2021'de son dokunulmazlık oyunlarının ilk ayağı bu akşam ekrana geldi. Son beşe kalan yarışmacılar, finale kalabilmek isteği ile dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Müthiş bir tempoda geçen dokunulmazlığı oyununu kazanan isim, konseyde bir isim söyleyecek.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor Türkiye'de final haftasına girildi ve kıran kırana mücadeleler yaşandı. Son haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana geldi. Survivor 2021'de son beş isim, Aleyna, İsmail, Berkay, Poyraz, Ayşe arasında kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi yaşandı.

Survivor'ın 19 Haziran 2021 tarihli yeni bölümünde dokunulmazlığın ilk ayağı oynandı. Parkurda sıralama turunu ilk üç sırada bitiren Poyraz, İsmail ve Aleyna yarı finale direkt kaldı. Berkay ile Ayşe arasında ön eleme turu oynandı. Ayşe, rakibine şans tanımadı ve yarı finalde İsmail'in rakibi oldu.

Survivor 123. bölümde Poyraz ile Aleyna Kalaycıoğlu, İsmail Balaban ile Ayşe yarı final mücadelesi verdi. Yarı finalde Ayşe, İsmail karşısında ve Poyraz da Aleyna karşısında 3-1 öne geçti. Geriden gelen Aleyna Kalaycıoğlu ve İsmail Balaban, rakiplerini yakaladı ve 4-3 öne geçmeyi başardı. Sonrasında ise nefes kesen karşılaşmalarda 5-4 skorla kazanan İsmail ile Aleyna, finalde karşılaştı.

Survivor Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununda finalde Aleyna Kalaycıoğlu, İsmail Balaban'ı 5-1 yenerek dokunulmazlık kolyesini kazandı. Aleyna Kalaycıoğlu, dokunulmazlık ile birlikte kazandığı ödüle götürmek için İsmail Balaban'ı seçti.