Yayınlanma Tarihi: 19.06.2021 | Değiştirme Tarihi: 19.06.2021

Survivor Türkiye 2021 - 19 Haziran - 123. Bölüm | Performans finalini kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de performans finalinin heyecanı yaşandı. Kazanan ismin direkt olarak yarı finali garantileyeceği oyun nefesleri kesti. İşte oyundaki kıran kırana mücadeleler ve kazanan isim...Survivor 2021'de sezonun en önemli oyunu bu akşam oynandı. Sona kalan beş yarışmacı, performans oyunu finalinde karşı karşıya geldi. Performans oyununda İsmail ile Aleyna'nın üçer sembolü ile çıktığı nefes kesen mücadeleler yaşandı. Günün sonunda performans oyunu finalini kazanan isim, İstanbul'daki yarı final koltuğunu garantiledi.

SURVİVOR'DA PERFORMANS OYUNU FİNALİNİ KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de performans oyunu finalinde büyük heyecan yaşandı. 19 Haziran Cumartesi akşamı Survivor yeni bölümde kazanılan semboller yarışmacılara can avantajı kazandı. Böylece Ayşe, Berkay ve Poyraz ikişer can ile başlarken üçer sembolü olan İsmail Balaban ile Aleyna Kalaycıoğlu, beş can ile parkura çıktı.

Survivor Türkiye'de final için yoğun mücadele devam ediyor. 123. bölümde son beş isim, performans oyununu kazanarak İstanbul biletini kazanmaya çalıştı. Oyunda ilk elenen isim Ayşe oldu. Onu takip eden Poyraz ile Berkay oldu. Performans oyunu finalinde son iki yarışmacı İsmail ile Aleyna idi.

Performans oyununda İsmail Balaban, ilk beş karşılaşmayı kazanarak mevcut canlarını korumayı başardı. Finalde ise ilk yenilgisini Aleyna'dan aldı. Sonrasında Aleyna Kalaycıoğlu, parkurda müthiş mücadele verdi ve üst üste sayılar alarak İsmail Balaban ile canlarını eşitledi. Birer canları kalan iki yarışmacı, son kez parkura çıktı. Aleyna Kalaycıoğlu, parkurda bir talihsizlik yaşadı ve dengede düşerek önemli vakit kaybetti. Bu avantajı iyi değerlendiren İsmail Balaban, performans oyunu finalini kazandı. Böylece, Survivor 2021 yarı finaline kalmayı garantiledi.